Kõik Sinu sõnad, mõtted ja tunded loovad Sinu elu reaalsust. Nad kas tõstavad Su energiavibratsioone või langetavad. Seega tähtis pole olukord või see, mida kuuled, vaid see, kuidas Sa sellele reageerid ja milliseid seisukohti kuuldu suhtes võtad, milliseid mõtteid sellega seoses mõtled aga ka milliseid sõnu välja ütled.


Sa lood igahetkeliselt seda, mida enda sees sisaldad ja mida maailmale välja kiirgad, tõmmates nagu magnetiga maailmast just seda enda poole tagasi. Täida ennast armastuse valgusega, kasvõi alguses niisama seda sisse hingates ja teadvustades, et täitud sellega. Valgusele keskendudes, seda endasse taotledes, lahustab Valgus Sinust justkui plahvatusega kõik madalasagedusliku ja negatiivse ning Su vibratsioonid kõrgenevad ja Sul on kergemalt võimalik tõusta ka sageduse tasandis. Hakkad elama igahetkeliselt ühenduses olles enda sisemise minaga. Kõik see omakorda kujundab Sinu teadlikkust ja avardab teadvust hakata looma just sellist elu reaalsust, mis on Sulle heaoluks ning Sinuni jõuab kõik vaid parim.
Seega tea, et kõik algab Sinu enda seest ja loomise võtmed on Sinu enda reageeringud ja emotsioonid. Hakkad mõistma maailma illusoorsust ja mängu. Näed läbi Sulle ühisväljast saadetud manipulatsioone, et Sind takistada olla Mina Looja teadlikkuses, iseenda elu kujundajana.
Olles ühenduses iseenda Minaga, enda keskmes, oled igal hetkel armastuse valguse vibratsioonides, kiirgad seda välja ja aitad end ümbritseva maailma ja lähedaste energiavibratsioonidel samuti valgusega häälestuda ning nende teadvusel tõusta uude sageduse tasandisse.

Imelist kulgemist Valguses ja Armastuses,
Marge