Alanud on uus kalendriaasta ja see on läbi aegade püsivalt olnud inimeste jaoks tähenduslik. Luuakse ja läbitakse rituaale parema tuleviku loomiseks.
Praegustes uuenenud energiates on aga kõige võimsam looja inimene ise oma mõtete, sõnade ja tegudega.
Soovingi Sul tähele panna ja jälgida igat oma reageeringut, mõtet, aistingut, soovide ja mõtetega väljendamisi ning läbi kõige eelmainitu ajel tehtud tegusid. Viimaseid saad alati muuta, ümber teha, kustutada või tühistada, kui mõistad, et need pole just kõige positiivsemad.

Et Su elu on heaolus kulgemises vali positiivsus ja rahulolus olemine igal hetkel, püsivalt. Ja mitte, et oleks aga on, sest selliselt väljendad kindlat olemasolu soovitust.
Universum annab ja võimaldab Sulle just seda, mida enda sõnadega räägid ja meeltega mõtled.
Kurtes, hädaldades, kaeveldes, kritiseerides, arvustades, halvustades lood seda juurde ehk Universum annab selliseid kogemusi veel ja enamgi veel. Lisaks langetad selliste energiate sageduses olles enda energiavibratsioone madalamale ja lood oma ellu reaalsust, mida tegelikult polnud soovinud. Lood enda ellu ohvrimentaliteedi energiaid, saades seda välisest maailmast aina juurde.
Juba varasematel aegadest on selline ütlemine, et mida räägid seda saad. Mis Sind ümbritseb, millised kogemised Sul igapäevaselt erinevates asjaoludes on, seda oled loonud ise oma suhtumiste, reageeringute, sõnadega, kinnitamistega.
Sinu energiavibratsioone langetavad peale eelkirjutatu ja halva seltskonna või keskkonna ka parasiitsõnad, mis on manipulatsioonid välisest maailmast Sinu energiate varastamiseks ning koonerdamine ehk vaesusmentaliteet. Tea, et Sul on alati vahendeid kõigeks, mida soovid! Kui usaldad niimoodi uskuda ja teadvustada, et see on Sulle Universumi poolt ette nähtud.
Sellel aastal tuleb Sul nö lapsekingadest välja kasvada ja hakata enda elu ise juhtima ning haldama. Tea, et Sina oled jumalike võimetega vaimolevus, valguseolend siin maises illusoorses maailmas ning et kogu see elu on üks suur mäng. Sul on võimalik ja võime selle mängu juhtimine võtta enda kätte. Just nüüd ja praegu! Sina otsustad!
Kindlameelsust annab Sulle ka teadvustamine, et pole minevikku ega tulevikku – on vaid praegune hetk ja see oleviku hetk on kõige tähtsam, sest selle läbi Sa lood. Lood oma elu! Millist elu Sa elad?
Viibides pidevalt oma mõtetega minevikus toimunud sündmuste juures, tood selle olevikku. Olevikus ehk hetkes võimendad minevikus toimunut olevikku ja seeläbi tulevikku.
Mineviku asjadest võta kogemus. Ütle sellele, et tänad saadud kogemuse eest. Nüüd tead seda ja oled piisavalt kogemusi saanud ja annad selle vabaks. Lõikad energiaühendused asjaoluga läbi ja saadad ta nagu hologrammi minema või paned valgusemulli sisse ja saadad Kõiksusesse transformeerumaks puhtaks valguseks ja armastuseks.
Ennast aga tõstad rahu ja tasakaalu, algolemuse vm. sageduse tasandile. Võid liikuda ka enda alateadvusesse ja eemaldada – transformeerida ka sealt vastav informatsioon või kogemus antud asjaolust, millega tegelesid. Seejärel luua sinna uus informatsioon, uus teadlikkus, kuidas Sa tahad antud asjaolu oma elus näha ja kogeda. Tea, et oled väärt vaid parimat!
Ja muidugi on üks oluline heaolus elamise abivõte hakata mõtlema südamega, mitte mõistuse ehk egoteadvusega. Mida kõrgemates energiavibratsioonides igapäevaselt oled, seda rohkemalt oled suuteline kuulama oma südame häält. Sealt saad enda jaoks kõige õigemat teavet. Mitte ühisväljast misiganes meetodite abil.
Leia enda päevas hetk aega olla iseendaga, omette ja tunneta läbi, mis loovad Sulle elus heaolu, õnnelikku elu ja rõõmu südamesse. Tee selline väike harjutus keskendudes oma südame keskusele enda rinnakus ja hakka tajuma. Lülita mõnede sisse ja välja hingamistega väline maailm oma meeltes vaikusesse, keskendu aistingutele või tuunnetuste tajumistele, mis tekivad Sulle sisemusse.
Mis need on ja mis pole, mida tahad enda ellu? Kellega suhtemine on mugav? Millise toidud, üritused, raamatud, filmid, jne loovad Sinusse rahu ja heaolu?
Lase vabaks, eemaldu, tee valikuid toidus, kohtades, kus viibida tahad, kellega lävida soovid. Nii annad Universumile teada, millised on Sinu valikud neis erinevates elu valdkondades ja aktiveerid külgetõmbeseaduse loomaks neid oma ellu. Loo omale visioon sellisest muinasjutulisest unistuste elust, mida hingesügavuses soovida suudad ja too see teadmine enda südamesse, talleta sinna ning ole kindlas teadmises, et nii see on!
Soovin Sulle elada sel aastal rohkemas usalduses ja loomises läbi enda südame teadlikkuse! Soovin Sulle imelist imederohket aastat!
Ma armastan Sind
Ma tänan Sind
Ma õnnistan Sind
Marge/Valgusekanal