Sinu süda teab – usalda, unista, loo läbi südame teadlikkuse❤️
Heia armas, võtsin kaardid selle nädala energiate aga eriti tänase päeva kohta!
Tänast, 05 septembrit võib ette kujutada kui avanemist septembri täiskuu, 10.09 aja portaali läbi tulenevate uuenduste vastuvõtmiseks. Just täna avatakse südame tasandit, et olla rohkemas tasakaalus, heaolus, harmoonisas ja teadlikkuses ümbritsevatest energiatest ja nende toimest. Uuenemine toimub igahetkeliselt aga eriti võimas aeg saab olema just täiskuu aeg.
Tunneta, mida Su keha ja meeled soovivad lähipäevadel kõige enam teha. Usalda ja luba omale just neid tegevusi, kohti, asjaolusid, toite, mis Sind toetavad ja heaolu ning turvatunnet annavad. Viibi palju koos ja silmitsi iseendaga ning ka iseenda varjupoolega – nende varjatud külgedega, mis vajavad kallistusi ja südamesoojusega vabastamist.
Ole enda vastu aus ja armastavalt hooliv. Väärtusta ennast ja oma olemust, nii füüsilist, kui energiates. Lase minna kõigel mittevajalikul, oma aja äraelnudl ja kõigil Sind just sellisena nagu oled mitte võtvatel inimestel.
Oled väärt vaid parimat, sest oled imeline Valgusolend, Universumi peegeldus maises tasandis. Teadvusta seda endale igal hetkel, kui hakkad endas kahtlema või tunned, et oled energiates alla tõmmatud. Enda valgusolemuse teadvustamine loob Sinusse valguselahvatuse, mis tõstab Sind Sulle vajalikule sageduse tasandile tagasi. Hakkad üha enam selliselt looma enda elu ise, teadlikult ja teadvustades.
Ma tänan Sind
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Marge/Algallikavalgus