Armas jälgija, sellelt Youtube lingilt leiad väikese häälmeditatsiooni allpool oleva afirmatsiooni nautimiseks: https://www.youtube.com/watch?v=gGoNXa9z_Sg
Youtube tasuta meditatsioonide link on:
Märkides TELLI saad alati teate, kui sinna on lisandunud uus meditatsioon ja pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid Youtubes rohkemate kuulajateni!
12.05 meditatsioonipraktikal läbisime ja sai ka lindistatud ning youtube linki vormindatud ka pikem meditatsioon enda südame teadlikkuse avamiseks erinevatel sageduse tasanditel, ka tuleviku Mina Meistri olemuse südame keskmega ühildumises.
Sagedused Sinu ümber muutuvad kogu aeg ja uuesti oled energiates, mis mitte ainult ei võimalda, vaid lausa ootavad Sult enda teadlikkuse tõstmist hetke ja iseenda teadlikkusse. Iseenda teadlikkusse oma vaimolemusest ja valgusteadvusest, oma algsest vaimujõust ja väest, mida omasid siia maisesse maailma kehastumise hetkel.
Läbi südame teadlikkuse oled igal hetkel ühenduses iseenda vaimuvalgusega ja Universumi armastuse valgusega.
Selleks, et see võimalik oleks avame südame keskme esmalt maisel, seejärel Universumi algse valguse tasandil ning aeg on käes ka Sinu tuleviku Mina südame valgusega ühildumiseks liikudes portaalis Sinu tuleviku maailma.
Meditatsioonis vabastad end kõigest, mis segab Sind edasi liikuda, olla püsivalt rahu ja tasakaalu, õnne ja rõõmu, armastuse ja valguse, Mina Looja sageduse tasandil.
Alguses puhastame ja korrastama oma energiaid ja kehasid tõstmaks energiavibratsioone ning sageduse tasandit Mina Looja sagedusele.
Südame avardudes aktiveerub Sinu Südame Vortex lubades DNA heeliksitel reastuda ja Sul tõusta Universumi Algsesse Valgusesse taasühinema oma Tähel Sulle sündides antud jõu, väe ja algsete võimetega, taastades iseenda teadlikkus oma valgusolemusest.
Soovides meditatsiooni, saad anda sellest mulle teada ja teostanud tasakaalupanuse 10 EUR Aesar OÜ arveldusarvele EE641010220044417018, saadan selle Sulle meilile.
Tänud, tänud, tänud ja valgust ja armastust
Marge