Oled rõõmuga ka sel suvel oodatud osalema juba kuuendat korda toimuvale Suve Valguse päevade üritusele! Leidsime Suveürituseks sellise armsa ja imelise kohakese nagu Laurioru puhkekeskuses Tartu lähistel, Kanepi vallas Põlgastes.
https://www.puhkaeestis.ee/et/laurioru-saunkampingud
Kutsun Sind augustikuu kesksuveküpsel looduse võluajal koos paljude Imeliste Hingedega nautima loodusjõudude toetust ja laadivat väge. Veedame koos need päevad huvitavatel vestlustel, praktikatel, meditatsioonis, naudime imelist suve valgust ja armastuse õhkkonda ning päeva lõpetame energiaid ja keha puhastava saunarituaaliga ning järgmisel päeval kogu ürituse lõõgastavas helikausside sümfoonias!


Tule looma iseeendale maisesse plaani tugevat alustala, lubama enda südame tasandil veelgi avarduda ja kogu oma olemusega enda ürgsete juurtega taasühilduda. Tule pühenda need päevad iseenda jaoks õnnistavaks avanemiseks.
Suve Valguse päevade läbiv teema on südame tasandi avamine ning valguse ja armastuse endast välja kiirgama hakkamine, saades teadlikuks endast, kui Looja Olevusest.
Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu.
Alustame Suve Valguse päeva üritusega 12.augustil kell 11.00 ja lõpetame järgmisel päeval orienteeruvalt kell 15.00
Üritus toimub ka vihmase ilmaga, aga sel juhul võib kavas toimuda muudatusi.
Kogunemine kohapeal alates kella 10.30! Kellel pole kohaletulekuks transporti, anna julgelt teada ja saame ühitada tulemisi nendega, kes autoga tulevad!
Loodan, et on ilm on suviselt soe ja kuiv ning saame enamuse planeeritust teostada roheluses, aga igaks juhuks võtke palun kaasa ilmale kohased riided.
Kohapeal on igale pleed, istumisalus, padi ja joogamatt aga võimaluse korral saad need omale kaasa võtta.
Õhtul nautida saunamõnusid heas seltskonnas toredate vestlusteemadega. Võta omale kaasa saunarätik!

Kaasa võta erisoovide korral endale meelepärast näksimist (pähkleid, puuvilju, aedvilju või muud meelepärast.
Ööbimiseks on hea, kui võtad kaasa magamiskoti – esimesel 11 registreerujal võimalus magada majades.
Toad kahekohalised ja magamine voodipesuga voodites.
Teistele telkimise võimalus – anna märku oma võimalustest – soovidest! Võta sel juhul telk ise kaasa!
Toiduvalik on kindlasti orienteeritud looduslikule ja keha puhastavale ning puhkust andvale toiduvalikule – smuutid, pudingid, mahlad, jm puu ja aedviljad. Sooja joogi tegemise võimalused on kohapeal olemas!

Eeldatav kava esimesel päeval:
1.Tutvustusring ja energiates puhastav-korrastav harjutus – meditatsioon, 30 min.
2. Valgustervendusest ja Reikist, meditatsioon – harjutused, Marge Karu 60 min.
3. Neigong harjutused – milleks on head ja proovime kaasa teha – Tiit Järv , 30 min
4. Lõunasöök, 60 min
5. Doterra” Õrn teraapiline puudutus” – õlihaldjas Piia Mäesaar 90 kuni 120 min
6. Joonistame – maalime – juhendab Inge Annom 60 min
7. Õhtusöök 60 min
8. Meditatsioon 60 min
9. Tantsime end rõõmsaks – läbiviija Margit Foht
10. Sauna kütame ja naudime koos
Eeldatav kava teisel päeval:
1.Hommikune enesemassaaž – harjutused lümfi liikuma saamiseks – kuidas enda keha energiaid lihtsalt liikuma saada 30 min. – juhendab Marge Karu
2. Hommikusöök 60 min
3. Õpime kanaldama, kanaldame 60. min
4. Reiki seansi tegemine iseendale ja kaaslasele, 60 min
5. Gongi- ja kristallihelide kontsert-seanss, Aivar Täpsi
5. Väike eine ja vestlus – jagamisring 60 min

Osalemispanus on 125 € ja lisaks tagastamatu registreerumistasu 35€
Osalemispanuse suurus oleneb osavõtjate arvust – juba 15 osaleja korral saab registreerumistasu arvestada osalemispanuse hulka, mitte sellele lisaks!
Kohtade arv piiratud – maksimaalselt kuni 20 osalejat ja registreerumistasu ülekande varakult teostamine kindlustab Sulle kindla osalemise ja koha majakeses!
Osalemispanuse saad lihtsalt teostada ja registreeruda kodulehe e -poes: https://reikitartu.ee/e-pood/
Oma osaleda otsustamisest ja registreerumistasu ülekande teostamisest Aesar OÜ arveldusarvele EE641010220044417018 palun anna mulle märku reikitartu@gmail.com, fb kirjanurgas või helistades 5040402!
Küsimuste või erisoovide korral palun võta julgelt ühendust!
Oled südamest teretulnud!
Armastuse Valgust
Marge

Margit Foht on 15 aastase kogemusega Väetantsude/5 Rütmi tantsude praktiseerija ja juhendaja. Margit on tantsuhaldjas ja helidevõlur, kes tunneb, et tema missioon on jagada läbi tantsu, helide ja käte armastavat ja tervendavat puudutust, inspireerida inimesi leidma oma anne ja vägi. Lisaks tantsurännakutele loob ta viimased 3 aastat tervendavaid helirännakuid ja teeb individuaalseid seansse Hawai Lomi-lomi Nui massaaźi ja helide abil.
Tule tantsi ennast vabaks piiravatest mõtetest, hinnangutest, emotsioonidest, mis on kehasse kuhjunud, millest iganes sul on vaja vabaks saada, et kohtuda iseendaga oma südames. Tantsides kuulame oma keha ja keha teab kuidas vabastada kerguses ja armastuses. Mõtete vaikides, saame lõdvestuda olemisse, luua ühenduse enda südames paikneva armastuse ruumiga. Mida rohkem meie süda saab avaneda tingimusteta armastusele iseenda suhtes, seda rohkem kaastunnet ja tingimusteta armastust saab ta vastu võtta ja jagada teistele. Sa lood oma armasuse ruumi ise ja see saab iga korraga kui seda teed laieneda, kasvada, avarduda, terveneda…. Mina hoian sulle armastavat ja turvalist ruumi, kus puuduvad hinnangud. Saad vabalt olla, liikuda nii nagu oled, avaneda loomulikult, väljendada, välja elada, lasta endast lahti, mida ei vaja, alla laadida uut toetavat energiat. Sa oled looja, enda tervendaja! Ootan sind armastusega! VÄETANTSUD on inspireeritud 5Rütmi tantsudest. Tants moodustab loomuliku dünaamilise laine, alustame aeglase rahuliku voolava muusika saatel, millele varsti lisandub rütm, mis paneb väljendama, edasi läheb rütm järjest kiiremaks ja kulmineerub väga kiireks ekstaatiliseks kaoseks, peale mida me saame kogeda enda sees uut ruumi, uue energiaga, millel on uus kvaliteet, süda avaneb, võime koged suuremat rõõmu, rahulolu, kergust jne, laine suubub rahusse, vaikusesse, üksolemise kogemisse. Peale tantsurännakut saad pikutada lõdvestavate ja tasakaalusavate helide saatel. ( Gong, kristall-helikausid, shamaanitrumm, RAV-trumm, Koshi kellad, vihmapill)

Piia Mäesaar on loodusterapeut ja heaolunõustaja, refleksoloog jaaroomiekspert, õrna aroomipuudutuse pakkuja ja doTerra elustiili edendaja.

Aivar Täpsi on uuema aja heliteraapiavahendite, kristall-helikausside, praktik. Andnud 2009 aastast alates meditatiivseid kontserte helikaussidel ja gongidel. Gongi- ja kristallkausside kontserti kuulame lamades ja laseme oma keha ning meeli mõjutada helidel, mida tekitatakse sooviga muutuda puhtamaks ning terviklikumaks. Kogu ruumi täidavad vähemalt kahekümnest kausist koosneva heliallikate komplekti vibratsioonid. Suurimad neist on kuni poolemeetrise läbimõõduga kausid, millest kostuvad helid mõjutavad kuulajate alumisi energiakeskuseid. Väikseima läbimõõduga helikauss paitab oma helidega meie teadvuse kõrgeimaid sfääre. Kristallkausside komplekti helid valgustavad kõike, mis meid ümbritseb ning laadivad ja puhastavad kuulajate füüsilist-, emotsiooni-, mõtte- ja vaimukeha. Toimub tasakaalustumine. Puhaste toonidega kristallkausid kutsuvad meie keha kaasa laulma ning seeläbi tervenema. Aastaid Aivari sõber olnud Päikesegongi läbimõõt on ligi meeter ning selle instrumendi helid liigutavad meis lahti seismajäänud mõttemustrid, energiakogumid ja tumeduseväljad. Oma vibratsioone lisab 80 cm läbimõõduga PAISTE gong, mis vibreerib südamekeskust mõjutavatel sagedustel. Võib öelda, et gong viib meid rännakule, kus ei pea sammugi astuma.

Inge Annom on lõpetanud Tartu kunstigümnaasiumi ning täiendanud end kõrgemas kunstikoolis Pallas maali ja restaureerimise erialal. Ta on Marge Karu õpilane, osalenud tema Reiki ja Valgustervenduse kursustel ning Reiki Mercar suuna meister aastast 2015.
Peenemate energiatega töötades tean, et meie mõtted loovad tegelikkust. Mõtteid on aga keeruline kontrollida ja pole vajagi, sest mõtete taga on alateadvuse ja universaalteadvuse hoovad, mis on haldamatud. Loominguga vabalt tegeledes saad aimu oma loomusest, sellest, mis on sinu sügavamates kihistustes. Enda tundmaõppimine aitab teadvustada oma elu tegelikku rolli selles maailmas ja õpetab võtma vastutust elu eest. Sa oled nii enda kui teiste elu looja.

Tiit Järv on tegelenud neigongiga 11 aastat. Sõna-sõnalt tõlkides tähendab neigong “sisemist tööd”. Täpsemalt on selle harjutatava stiili nimi taiji hunyuan-neigong. See on taoistlik sisemine qigongi süsteem, mis arendab keha, meelt ja eluväge. Komplektne tehnika hõlmab nii füüsilisi- ja hingamisharjutusi kui meele kontrollimise tehnikat. Aeglased ja sujuvad liigutused koos liigeste- ja hingamisharjutustega aitavad parandada koordinatsiooni, maandada pingeid, vabaneda probleemidest, järk-järgult vabaneda luu- ja lihaskonna ning närvisüsteemi haigustest. Neigongi saavad harrastada igas vormis inimesed. Otsene õpetaja on selles liinis Vladimir Sidorov https://taijipro.com/about

Marge Karu
Jagan Sinuga teadmisi ja oskuseid energiates korrastamistest, tervendamistest ja loomisest, olles neid omandanud üle 20 aastase praktika kogemustena!
Olen Reiki Meister Õpetaja ja Karuna – Reiki Meister Õpetaja, tegelenud Reiki ja Valgustervendusega 2002 aastast, võimaldades huvilistel omandada Reiki baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda.
Töötasin välja ja koostasin materjalidena Valgustervenduse ja Valgustervenduse astraaliõppe kursused, mille läbimiseks pole vaja olla Reiki praktik, vaid Sul on võimalus häälestuda otse Algsesse Looja Lättesse, olemaks igapäevaselt Universumi Algse puhta Valguse kanaliks.
Teostan puhastusi – korrastusi inimesele, kodule, kontorile võõrastest negatiivsetest energiatest ja olenditest.
Olen Sinu jaoks olemas, kui tunnetad, et vajad abi või oled segaduses ja oma elu asjaoludega toppama jäänud aga ka niisama soovides end energiates laadida!
Viin läbi praktikaid ja meditatsioone ning viimaseid pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õpid ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama südame tasandit.