Kui eilne tervenduse saatmine kestis umbes 24 minutit, siis tänane 16 minuti ringis.
Juba alguses oli teistmoodi. Kohe alustades oli tajuda ühisväljas olemist kõigi osalejatega.
Tuli sõnum, et maa ja inimesed peavad selle puhastumise läbima. Meie tervenduse saatmine saab vaid leevendada olukorda ja inimestega toimuvat…

Peale mudrate teostamist ja oranzi valguse koos siniste lainetega taotlemist – kujustamist oli näha kohest maakera oranzi valgusega ümbritsemist.
Seejärel ilmusid valgusesambad ühtlaselt kogu Maakerale väikeste vahemaadega nagu elektipostid aga 10 korda laiemad.
Seekord tajusin, et pole vaja tõusta kõrgemale sagedusele, sest me olime juba, ka maakera kõrgemas sageduses.
Need sambad hakkasid laienema, kuni katsid ühtlaselt kogu maakera pinna ümbritsedes maakera neoonse valgusega, kuni nähtava silmapiirini ja kaugemale ning ka Maa sisemusse.
Seejärel oli näha hingekesi, kes lahkusid maaelust. Neid oli igalt poolt maakeralt päris palju. Öeldi, et nüüd saavad nad minna oma päritolukohta, planeedile või dimendsiooni, kus on neil võimalus valida edasist. Varem enamus liikusid madalasageduslikku vahejaama nagu vangi ning valikut polnud.
Neoonvalgus hakkas hajuma, kuni täielikult lahtus ja Maakera ümbritseti uue tedvusega, tühjusega ehk Kõige Algallika kõrgsagedusliku energiaga. See pilt oli imeilusa sillerdava läbipaistva õhu, päikese, rõõmu, tingimusteta armastuse ja õndsuse teadlikkus ning sagedus. Seda ei oskagi kirjeldada, sest see oli midagi üleloomulikku tajudele.
Öeldi, et Valguse võidutseb Tumedate energiate üle. Tehti kokkulepe, et tumedad saavad ära viia kõik need hinged, kes ise pole huvitatud liikuma oma olemusega valguseenergiate sagedusse. Nad viiakse mõningate järgnevate aastate jooksul tumedate olendite sagedusele ja enam nad siia maailma reinkarneeruda ei saa. Nemad hakkavad eksisteerima madalates energiamaailmades. Aga austades nende õigust vabale tahtele on sinnamaani neil hingedel võimalik teha oma otsus ümber.
Suur õnnistus ja tänulikkus osalejatele ja kolmas korda homme kell 11.00!

Armastuses,Marge