Täna olid osalejate energiad kohal juba umbes 10 minutit enne kell ühteteist.
Abistavad energiad samuti. Oli tunnetatav kerguse ja pühalikkuse hõngu.

Öeldi, et piisab kasvõi mõnedest inimestest, sest nad on 100 või isegi
1000 kordsed antenn – akud.

Peale mudrate ja afirmatsiooni teostamist vaatasin maakera ja toimuvat…

Täielikult oli eristatavad eraldi eri tasanditel eksisteerivad 3 dimensiooni maailm ja 5 dimensiooni maailm. Näha oli ülevalt alla tulevat energiavoogu – need olid kõrgema sageduste energiad, teadmised, tarkused, mida eelmisest tervendusest alates maale saadeti.

Polnud enam kahtlustki. Oli toimunud eristumine ja oleme koos Maaga uues reaalsuses!

Jällegi, vaba tahet ei takistata – inimene otsustab. Mõned aastad on aega antud kohanemiseks ja üleminekuks. Selle aja sees võivad toimuda puhastumised, korrastumised. Kui pole osanud või ka praegu ei oska vabastada vana, siis vabanevad keha ja meeled ise puhastustules ehk haiguste vm olukorra abil. Saad nüüd targalt tegutseda ja kindlasti oled juba võimeline ise tajuma, mida keha vajab ning milliseid abivõtteid kasutada. Võib olla piisab ka niisama olemisest. Seda meile võimaldatud praegu küllaga.

Maakera oli ümbritsetud neoonse, läbipaistva sillerdava energiaga, nagu veepiisk sädeleks päikese käes. Seejärel hakkasin nägema kuldset võrgustikku ümber maakera nagu apelsini viilud ehk toroidset elektromagnetilist väli ja sisemist vaimse südame ümber väikest toroidset välja.

Alustades olid kõik ühisväljas ja koondusid üheks Eestimaa vaimsesse südamesse. Esimesel korral sai see keskuse taastatud.

Läbi sinna koondunud osalejate energiate käivitati Eesti vaimse südame keskus. Kuldse toroidse välja asemel hakkasin nägema ühtset kuldses sädeluses energiavälja ümber maakera. Neoonne väli muutus 5 dimensiooni kuldseks sageduse väljaks. Õhkõrna kuldse sädelusega õhuline väli.

Kõik maine, raske vana kaob sellest reaalsusest. Hüvasti hirmud, ärevused ja muud madalad duaalse maailma energiad!

Tajutav oli erilist rahu, armastuse, teadlikkuse, imelise vaikuse ruumi avardumist enese sisemuses.Ka maailm minu ümber oli samas imelises harmoonilisuses. Oli tahe selles lihtsalt olla, nautida, püsida.

Kes täna osalesid kindlasti tajusid väga kõrge sageduse energiaid ja kõrgema sageduse tasandi ankurdumist oma energiamaailma. Miski pole enam endine. Ka nende jaoks, kes ei osalenud. Nüüd on edasiliikumise tee avatud, piiranguid pole. Viimaseid lood vaid ise. Seepärast jälgi mõtteid! Seda toonitati täna eriti, sest alguseaegadel pole me veel nii tedlikkuses enda Looja olemusest ja võime olla mõjutatud veel vanade mustrite harjumuslikest käitumis matriitsidest.

Oled kallis ja hoolitud! Oled õnnistatud!

Armastuses,Marge