Eilse kliendipäeva tagasiside
Olles oma elu jooksul pikemat aega ohvrirollis, pole lihtne sealt välja tulla, sest see on nii mugav. Keegi teine on süüdi, ja saad nii ise ennast, kui teised Sind haletseda ning see asendab seda armastuse tunnet, mida tegelikult vajad ja peaksid ise endale andma. Lihtsam aga on saada seda välisest, seda enam et Sinu EGO ütleb Sulle, et Sa oled ju kannataja. Sind kasutati ära. Sinuga toimiti valesti ja halvasti.

Selles on tal õigus, nii oli. Aga enam ju pole, see oli siis ja see on MÖÖDAS. Kui jätaksid korraks oma egotedvuse kuulamise, et kuulata oma südame häält. Mida tema tahab? Mida Sa tegelikult tahad oma elus? Ühinedes oma südamega saad hakata tajuma ja nägema oma elu asjaolusid hoopis teisest vaatenurgast, suuremas plaanis, sest ego piirab Sinu nägemise nagu hobusel, kel on silmaklapid peas – näed vaid piiratud ala ja just seda, mida ta tahab Sulle näidata. Ego toitub sinu halvast enesetundest, sest ta on ühisvälja süsteemi lülitatud ning süsteemil on omad programmid ja reeglid.
Lasku oma teadvusega enda südamesse ja püüa kõrvaltvaatajana, neutraalselt vaadata möödunu peale, kui kogemuste saamiseks olnud asjaoludele. Milliseid kogemusi said ja mida kogesid? Vastused on tunnetes ja nende taga olevates emotsioonides. Peamine on Sul teadvustada, et see on Sinu energiaolemus koos kehaga ja see on Sinu elu ning Sina oled oma elu Looja!
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal