Kuna esimene Valgustervenduse online kursus esimeste osalejatega on nüüd toimunud, siis saan selle läbimise võimalust pakkuda ka suuremale ringile huvilistele!
Oli väga huvitav kogemus ja edasiarendus materjalides uuele levelile. Edastan siin ühe Valgustervenduse online kursusel osaleja tagasiside
Marge on imeline valgusolend, kelle tööks on aidata inimestel elada oma unikaalset elu.

Alustasin tema online kursustega täpselt enda jaoks vajalikul ajal, sest kõik, mida ta seal kursusel rääkis, haakus minuga nii täpselt ja õigeaegselt, et salvestus koheselt mulle kuskile kettale energiaväljas.
Online kursus on sügav, kui Sa võtad aega, seda tõeliselt südamega kuulata ja teed meditatsioone kaasa samaaegselt. See tunne, tahe, soov ennast aidata, peab tulema kuskilt sisimast, soov enda elu muuta ja seetõttu arvangi, et need, kes sellel kursusel osalevad põlevad sellest motivatsioonist oma uut elu looma hakata.
Marge on väga südamlik ja abivalmis, ilma hinnanguteta, mis on halb või mis on hea, iga asi on kogemus ja aitab Sul enda juttude ja kirjatükkide kaudu tagasi peegeldada või anda seda, mis lugusid Sa iseendale igapäevaselt räägid ja millega seonduvalt enda elu raskemaks muudad.
Kõige tähtsam on elada vertikaalelu teljel, jalad maas, pea taevalaotuses, ühendatud nii maa kui ka taeva tähtede energiatega.
Marge tuli mu ellu üle aasta aja tagasi ja tumedamatel hetkedel, tõmbas mind välja haigusest saates mulle valgust ja armastust ja korrastades mu energiavälja, lisaks terve kevade ja suve, igapäevaselt kuulan tema youtube’I lindistusi, väga hästi on mõjunud mulle “Enne magama minekut…”. See tõesti puhastab minu jaoks kõik vajaliku, et saaksin ennast välja puhata.
Margega oleme sarnased, sest talle meeldib pühenduda inimestele ja teha süviti tööd, seda on näha tema põhjalikkuses, ainult ole avatud südamega ja võta vastu.
Pean teda väga heaks eeskujuks ja mõjutajaks. Valgusteaduse online kursus on nendele, kes soovivad asju pigem teha omaette, rahulikult mõelda, vajadusel mitu korda üle kuulata ja tõeliselt aidata endal tõusta.
Mis on elu mõte, Marge küsis mu käest? Marge ise ütles, et elu mõte on elada. Elu on kui kuldne pilet, mis meile on antud ja meie ise loome oma reeglid, kuidas me seda elu tahame elada.
Mitte keegi ei tee seda elu selliseks, kuidas meie tahame, kui mitte meie ise. Ja seda saab teha avatud südamega luues, mida see kursus ka õpetab.
Hind on väga taskukohane ja väga – väga väärt Marge panust. Kui Sa tahad ja oled valmis, eelkõige valmisolek ja avatus on elu muutuse oluline komponent, siis väga soovitan seda kursust Sulle kogemiseks ja avardumiseks!