Reedel kulmineeruvad täiskuu energiad, mis on mõjutatud emotsionaaluses Neitsi tähtkuju poolt.
Olge valvsad jälgima enda reageeringuid ja püüdke mitte millegiga ühineda. Kui ühinete mingi olukorra või emotsiooni energiatega, siis tood need endasse, lood juurde ja võimendad.
Lase olla kõigel ja püüa olla neutraalne vaatleja. Et seda suuta, saad endast vabastada vanu, raskeid, aegade jooksul kogutud emotsioonide energiaid. Mida vähem neid Sinu sisemuses ja alateadvuses on, seda puhtam leht oled ning kergemalt ennast tunned. Oled enda valgusteadlikkuses, kiirgad seda välja, tõused sageduse tasandis ja lood endale heaolu ning igas asjaolus külluslikku elu.
Kolm päeva enne ja kolm päeva peale 18.märtsi oled nii täiskuu, kui ka Neitsi tähemärgi mõjuvallas. Kui täiskuu aeg võimendab ja teeb ärevaks, siis Neitsi mõjud on emotsioonide kõrgendatuses. Võid tajuda kõike ja kõki asjaolusid, mis iganes valdkonnas, ka suhetes võimendunult ja kõrgendatud toonides. Varu kannatust ja tähelepanuvõimet olla kohalolus ja rahulolus. Selliselt vabastab seekordne talvine täiskuu mittevajalikku ja segavat, mis ei lase edasi liikuda uutesse energaitasanditesse. Usalda enda sisetunnet ja luba endale vajalikke tegevusi, puhkust, looduses jalutamist ning meeldivaid tegevusi.

Minu kodulehelt leiad meditatsioone, mis aitavad Sul olla igapäevaselt tasakaalu, rahu ja iseenda teadlikkuse seisundis.
Youtube äsja üleslaetud Sulle abistavaks tööriistaks uus tasuta meditatsioon.” Mõistuse poolt hingele loodud mustrite alateadvusest puhastamine.”
Valgust ja armastust!
Marge