Imelist aastalõpu aega, ja liikumist rohkemasse usaldusse enda elus, et läbida talvine pööripäeva aja portaal enamas teadlikkuses kohalolust igas oma elu hetkes!
Sõnad, mõtted ja teod on energiad ning loovad Sinu elu reaalsust. Olles hetke teadlikkuses, ehk kohalolus, suudad Sa jälgida, suunata, valida enda sõnu, mõtteid ja reageeringuid ning teha just Sulle vajalikke ja heaolu loovaid otsuseid.
Elu mõte on elamine ja olla rõõmu, õnne, armastuse, heaolu ja igal tasandil külluse ning edus edasiliikumise teadlikkuses.
Ilusate sõnade ja mõtetega saad Sa tõsta enda vibratsioone, negatiivsetega langetada. Sa ise saad valida, millele – kuidas ja kas üldse reageerid.

Selleks tuleb Sul usaldada, et Sa oled väärt siin elus vaid parimat ja et Universum annab Sulle seda! Aga Sa oled just nii väärtuslik, kui ise seda otsustad olla. Mida enda sõnadega kinnitad, seda peab Universum Sinu sooviks ja annab Sulle.
Kallis, loo omale imeline elu läbi enda teadvuse avardumise iseenda armastamisse ja hoolimisse ning teadmisesse, et Sul on alati kõike piisavalt olemas ja Sa oled armastatud Universumi poolt, mis – kes oled tegelikult Sa ise ning samas mis – kes on alati olemas Sinu sisemuses, Sinu südame teadvuses.
Usaldades lood ühenduse iseenda sisemise Minaga ja hakkad Loojaks selle sõna otseses mõttes. Soovin Sulle kogu südamest kulgemist iseenda Looja olemuse teadlikkusesse
Armastuse Valgust
Marge