MARGE KARU
Kui Sa, ma, me vaid teaks kui palju Sa oled mind aastate jooksul toetanud.
Hetkest, kui tulin 14 aastat tagasi esimest korda Sinu juurde Reiki seansile. Sina rajasid minu teekonna Reikisse. Oled minu teejuht olnud, armas Marge. Teejuht Valgusteadlikkusse.
Oled minu Õpetaja, Sõber, teekaaslane.Inga

Kallis, armas Inga!
Sina oled, kõik minu Reiki õpilased, Valgustervenduse õpilased, igapäevased kliendid ja abivajajad, on mulle kingituseks ja õnnistuseks siin maailmas kulgemise imelisel teel.
Aitäh Teile kõigile, et olemas olete, et usaldate ja samas võimaldate ning olete paljude aastate jooksul võimaldanud ka minul kasvada arengus Valgustedaliikusesse.
Medalil on alati kaks poolt – ühelt poolt on saadetud inimesed ja kogemused õnnistuseks, teiselt poolt kasvamiseks.
Ilma Teieta poleks mind ja mina olen olemas 24/ 7 Teie jaoks, ka uneajal nagu osadelt armsatelt tagasisidet olen saanud.
Jah, mu energiad liiguvad iseteadlikult sinna, kus näevad astraalis olles abi või toetuse vajamist ni une -, kui päevatoimetuste ajal. Olen kanal, abistaja ja valguse vahendaja juba lapsest saati.
Tol ajal mitte teadlikult aga nüüdseks on mind juhatatud erinevate meetodite ja abivahendite juurde aga eelkõige teadlikusesse olemaks otse Valguse kanal Looja Lättesse, Algallikasse.
Kõikidel vaimolevustel, kes maakerale on hingestatud, on oma ülesanne ja teeviit, mida kogeda, läbida ning arendada.
On imeline, kui see saab olemusele selgeks – teada ja tal on võimalik kulgeda enda valitud rada mööda.
Samas on palju inimhingi, kes lasevad maailma ühisväljal oma teadvust hägustada saamatagi seda teada.
Minu juurde saadetakse palju eksinud ja segaduses olevusi inimkehastuses, kes vajavad ergastamist ja teenäitamist.
Olen tänulik Universumile ja kõigele loodule selle võimaluse ja võime eest neid aidata leida üles enda olemuse kese ja tee, et käia inimkehastuses vaimu valitud tegelikku teed.
Suur kumardus ja südame tänulikkus Teile kõigile!
Armastusega,
Marge