22,00 

Kaardid on juba luues tõstetud Valgusesse ja õnnistatud Universumi imeliste vibratsioooidega, olles energiates helged, kerged, õhulised ning tingimusteta armastust kiirgavad.

Tootekood: valgus-kaardid Kategooria:

Kirjeldus

Kaardid on juba luues tõstetud Valgusesse ja õnnistatud Universumi imeliste vibratsioooidega, olles energiates helged, kerged, õhulised ning tingimusteta armastust kiirgavad.

Kaardid tulid ise minu ellu, sest olin loomas Reiki Inspiratsiooni kaarte aga Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid trügisid vahele. Lihtsalt tulid ja lükkasid teiste kaartide väljatulemise edasi. Sõnumid inspiratsioonikaartidele Sinu jaoks tulid ühe õhtu jooksul ja neid on 55 ning juhatus kaartide enda omaks tegemiseks ning kaartide võtmiseks tuli samuti infona Universumist. Muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena saad ise luua omale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.

Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid aitavad Sul avardada iseenda Valgusteadlikkust ja õppida ennast uskuma, usaldama ning kuulama enda sisemise Mina häält ja juhatust. Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad kasutada iga päev enda positiivseks häälestuseks, heaoluks, sisemiseks toetuseks, iseenda teadlikkuse tõstmiseks, tõdemiseks, et Universum alati toetab Sind ja oled turvaliselt hoitud, aidatud igal ajahetkel. Kui oled kaotanud elus edasiliikumise suuna, siis kaardi valimine annab Sulle tuge teha hingele vajalik otsus.

Kaartide sõnumid Sinule on väestavad ja jõustavad igas asjaolus ja olukorras ning on aegumatud aastateks! Saad kaarte kasutada nii päeva, kui nädalakaardi võtmiseks, kui ka muudeks ladumisteks

Kaarte on piiratud arv komplekte. Soovides neid omale või kinkimiseks kallitele, saad mulle saata oma soovi komplekti arvus ja selgituse, kuidas kätte saada soovid.