Kallis, armas tütretirts – palju palju õnnesoove siia maailma ilmaletuleku puhul täna, 29 aastat tagasi ❤️☀️
Sündisid 29 aastat tagasi neljapäeva hoomikul kuus läbi viis minutit, ise aga suht vastumeelselt. Eelmisel õhtul kell 11 läksin haiglasse, sest oodates sünnitegevuse algust juba mitu nädalat, hakkas lõpuks hirmuga midagi toimuma. Hirmuga, sest järgmisel päeval oleks mind võetud haiglasse sünnitegevuse esilekutumiseks ja seda ma ei soovinud läbi kogeda. Kas Sina halastasid minu peale või vaatasid, et pääsu pole – tuleb kõhust välja ronida. Aga jah, oli kuivsünnitus ja päris tegemist oli mulle. Aga asi oli seda väärt ja me issiga saime imelise tütrekese vanemateks. Aitäh Sulle, et usaldasid, otustasid just meid ja meie läbi saadud kogemisi tulla kogema.
Pea meeles, et see maailm meie ümber on mäng, illusioorne hologrammiline film, ja seda on võimalik Sul ise igal hetkel juhtida, suunata, teha valikuid ja otsuseid, just Sinule sobivaid!
Soovin Sulle olla selles teadlik filmimees ja enda elu looja

Maailm on imeline, kui Sa ise niimoodi arvad, usud, usaldad ja lood!
Naudi igat hetke rõõmus, õnnes, rahu ja tasakaaulu teadlikuses, heaolus, külluses, edus, kõikvõimalikkuses! Kõrget lendu! Usalda iseenda imelist Sina! Valgustatud eluteed! Õnnistatud elu!
Armastusega Sinu emme❤️