Usalda elu kulgemist. Usalda, et kõik on täpselt nii nagu Sulle vaja. Usalda hetke. Usalda ja ole selles usalduses. Mis iganes raskusest saad üle tänu usaldusele hetkest ja selle õigsusest. Teadlikkus toimuvast annab Sulle turvatunde usaldada. Usalda, et oled väärtuslik. Oled parim just sellisena nagu Sa oled. Usalda Algallika loomingut. Just sealt oled Sa pärit. Oled Algallika Valguse püha loomingu tulemus. Oled kaunis ja vägev Olevus.

Otsusta, et usaldad seda, mida ja keda Sa peeglist end vaadates näed. See on Algallika sügava tarkuse kaunis looming. Sa oled väike osake Kõiksusest, pusletükike Suurest mandalast nimega Algallikas. Sa oled väga tähtis. Sinu osakaal, Sinu panus on väga suur, sest selle väikese pusletükikese kaotsiminek tekitab tohutu kaose Suure Maailma korratuses.

Mitte midagi pole niisama, ilma põhjuseta. Kuidas Sina seda näed, kuidas oma väärtusi elu – olus hinnata ja kasutada suudad. See on see, mida Sina adud enda elu asjaoludes. Pole head ega halba. On see, mida Sina märkad ja kuidas hinnangut andes seda nimetad. See on Sinu looming. Sellel pole tegemist Algallika loominuga. Algallika loominguna oleme täiuslikud, terviklikud ja väärtuslikud.

Otsusta, et Sinu elu on Sinu kätes. See, kuidas kõik toimib on Sinu suunata, Sinu taotleda. See on sinu tahe. Unista, kujusta, teadvusta ning ole kindel kõige saavutamises.

Oled kallis ja armas igas oma kogemises, igas hetkes, igas otsuses. Võta aega niipalju, kui vajad, et leida üles iseennast suures Algallika mandalas. Hoia end. Luba endale hingekosutust. Misiganes tegevusega. Või ole niisama, lihtsalt ole Sina ise oma olemises. Tegevuseta. Teadvustamises. Ole täpselt nagu tunned, sest Sa oled täiuslik. Usalda ennast. Usalda, et iga Su rakuke on terviklik. Poputa ennast tänulikkusega ja Kõiksus on tänulik. Iga olend on tänulik. Mina olen tänulik, et usaldad, et Oled.

Armastuse Valgust,

Marge