Olles iseenda valgusolemuse teadlikkuses hakkad elama hetkes igal ketkel, luues hetkeliselt oma elu, ehk uue Maa reaalsust. Hetkes, kohaolus, ehk vertikaalelu ajajoonel pole mineviku taakasid ega karma ühendusi – Sa lihtsalt ei ühendu nendega enam, sest vibreerid kõrgemas sageduse tasandis.

Lapsepõlve või mineviku asjaolud minetavad tasapisi oma tähtsuse, lubades Sul hakata mõistma selle “olnud “tähendust ja kogemusena läbimist.
Kõik mis oli, see on möödas ja oli Sulle kogemiseks. Kinnistudes olevikus kunagi olnud asjaoludesse, tood need oleviku reaalsuseks.
Vaata, mida kogesid tol ajal, talleta kogemus endasse teadmiseks, ja liigu edasi.
Hetke energiad meie ümber on juba niivõrd kõrged, et loovad hetkelisi realisatsioone – mida mõtled või ütled, seda lood koheselt. Olles mineviku asju lahti harutamas ja miks see siis toimus küsimuste küsimises, jäädki mineviku mustritesse, luues seda uuesti ja uuesti oma praegusesse ellu. Uuenenud energiatasandites lood oma elu 60 protsendiliselt, 5D energiates 100 protsendiliselt.
Saad liikuda teadvuses kõrgemasse sageduse tasandisse vaid siis, kui ka Sinu teadlikkus oma loomispotensiaalist on Sulle tedvustamisse jõudnud. Vastasel juhul Sa ise hävitad ennast iseenda mõtete ja sõnadega. Isegi kui oled 3D tasandis edasi, siis Maa ja energiate kõrgenedes, võimendub ka Sinu elus see, mida mõtled, ütled või millega oma eelnenud elu või karma asjaoludes toimid.
Hetkel on Maa ja energiad juba 7D tiheduse tasandisse sisenenud ja liigume kiiresti edasi kõrgematesse energavibratsioonidesse ka meie inimestena. Seega on saanud kõik kiirenduse. Maailm keerleb uuel kiirendusel, vanad süsteemid Maal, ühiskonnastruktuurid, uskumussüsteemid hävinevad. Vana maailm meie ümbert laguneb ja Sul tuleb otsustada, millisesse maailma Sa kuulud ning millises reaalsuses elad. Luba endast lahustuda oma energiates olevatel rasketel hirmupõhistel vibratsioonidel ja ava end armastuse valgusele, ühinedes selliselt oma sisemise Minaga.
Oleme Uue kuldajastu sünni lävel, kus kõik naaseb ühtsusesse, harmooniasse ja tingimusteta armastusse.