Peale tänast on just hea aeg uue loomise alustamisega. 12.12 on noorkuu kulminatsioon, ja siit algab täiskuu loomine iga päevaga üha intensiivsemas rütmis. Veel saad anda vabaks Universumisse transormeerumisele või ära visata Valguseprügikasti kõike, mis Sind Su elus enam ei teeni, et homsest teadlikkuses liikuda kahe nädala pärast saabuvasse loomepotensiaali, täiskuu kulminatsiooni.

Seni saad keskenduda enda sisemusse, tunnetada, tajuda, teadvustada andes sellele, mida soovid juba reaalset vormi oma ettekujutluses. Põhiline on usaldada, et Sina ise oled kõige selle looja, mis Sinu elus toimub.
Muidugi toimub loomine selliselt kogu aeg, igahetkeliselt aga kuufaase järgides ja uskudes neist lähtuvasse võimendusse saad kaasata selle oma elu reaalsusesse, sest mida usud seda saad ja lood. Kõik on energia, ehk Valgus – ka iga Sinu mõte ja sõna ning loomine toimub tänu valgusesse tõstetud mõtte ja sõna väestatuses. Mida kõrgemale oled end igapäevaselt suutnud sageduse tasandis tõsta, seda kiiremini ja lihtsamalt loomine ja soovitu realiseerumine toimub.
Mõnikord inimesena me ei pane tähele, mida me mõtleme või ei teadvusta oma mõtete loomise jõudu ning asjaolude toimumisel oleme, kas rahulolematud või rõõmsalt üllatunud. Oma klienditöö praktikas kuulen tihti sellist väljendit, et ma lihtsalt räägin. Mitte midagi pole lihtsalt niisama. Olles mõelnud või sõna välja öelnud, on see juba olemas ja ainult Sina ise saad seda muuta, tühistada või ümber teha.

Soovides oma elu asjaolude teadvustamises abi, olen Sinu jaoks olemas ja oodatud minu juurde teraapiasse

Minu endise facebooki lehega juhtus just selline asi, et juba mitmed kuud mõtlesin teha muutusi oma Marge Karu lehes ja Universum tuli selles mulle appi. Hägustades mu tähelepanu, lubati mul vajutada ühte linki, mille tulemusena kaaperdati mu leht ja loodi olukord, kus pidin edasi liikuma punktist, kuhu olin toppama jäänud.
Kokku oli küll veidikene pikem protsess, nädala jagu asjatamist – valgusesse laheneme tõstmist, Valgusabiliste abi ja füüsilist suhtelmist facebooki platvormiga aga tulemuseks saingi loodud valgusekanalmarge lehe nagu youtube kanal @valgusekanalmarge.
Seega olles usalduses, et kõik on täpselt nii nagu peab – nii minu heaoluks ja hüvagnuks, kui ka kõigi heaoluks ja hüvanguks, loob Universum Sulle seda, mida soovinud oled.
Olen piiritus tänulikkuses Algallikasse ja tagasi ja jätkan hingesoojuses valguse allalaadimist maisesse plaani ja hingede valgusesse tõstmist, võimaldamaks aina rohkematel olla ümbritsevasse maailma valgust kiirgavateks Valgusemajakateks
Kuula lühikest meditatsioon – harjutus “Valgus ja armastus” ja “Enese korrastamine sageduse tõstmisega” või “Valgusega laadimine” aga ka muid end energiates ja teadlikkuses tõstmise abiks
Valgust ja armastust