Hei armas teelkulgeja!
Tegin siia väikese lahtiseletuse aga ka juurdeseletuse ühele postitusele, mida täna lugesin ja ka oma(Marge Karu) ajajoonel jagasin.
Nõustun täiesti kõige kirjutatuga ja tundsin vajadust lisaks omalt poolt mõnda teemat käsitleda. Kuna ise toimin Valgusega ja olen otse kanaliks Algasesse Valgusesse, siis soovin teadlikkust sellest jagada ka Sinule ning ergastada olemaks seda ka Sul.
Praegu on veel väga tugevalt inimese teadvusesse sisse juurdunud erinevate egregoritele ja abistajatele toetumine ning läbi selle iseenda jõu ja väe äraandmine ning iseendasse mitte uskumine aga ka ebakindlus iseenda valgusteadlikkusest.

Sain juba 2005/2006 aastal teadmise, et teostades Reiki edastamist on lisaks vaja taotleda olla ka Valguse ja Armastuse kanal. Umbes sellest ajast avanes juurdepääs Universumi Algse Valgusele ja Universumis toimunud muudatustele vastavalt, said tervendamised toimuma hakata vaid vaimse valguse abil.
See tingis ka selle, et tervendatavas muudatuste esile kutsumiseks peab tervendaja omaenda teadvuseseisundit kõrgel sageduse tasandil hoidma, mille läbi saab tervendust vajajale edastada puhta valguse mustreid ehk Valgust ja Armastust. Valgus ja Armastus on kõrgema sageduse Valgusemuster, mis omab jõudu tervendada, muundada, luua ja väestada.
Energiad ja sageduse tasandid muutuvad meid ümbritsevas maailmas juba igahetkeliselt ja et kaasa minna uute sageduste vibratsioonidega, tuleb lihtsalt otsustada, et liigud kaasa uude energiamaailma. Just otsustamine paneb liikuma muutused ja avab edasi kulgemise tee.
Selleks tõsta end horisontaalelu teadlikkusest vertikaalelu teadlikusse, et hakata elama igal hetkel hetkes ja hetketeadlikkuses. Saad siis lahti lasta kõigest vanast ja raskest, ka aegunud tõekspidamistest, korduvatest mõttemustritest ning olla igahetkeliselt teadlikkuses toimuvast Sinu elus.
Saad siis otsusatada, et ei ühine nende asjaoludega, mis esile on kerkinud või emotsioonidega, mis päevakorda on tulnud või vanadest aegadest uuesti välja ilmunud ning tõsta enda heaolu, rahu ja tasakaalu sageduse tasandile. Oled sel juhul eemalt vaatleja ega ühine raske ja vanaga ning saad jääda tasakaalu seisundisse. Olla igal hetkel iseendateadlikkuses ja igas olukorras iseenda elu peremees.
Tunnetamistest ja tajumistest rääkides tean omast käest, kui palju ja kuidas need võivad mõjutada Sinu hetke energiaid. Kuidas siis nende mõjudest ja Sinu energiate mõjutamisest vabaneda? Üks moodus on isseenda elu loomine iseenda kujundada saada ja ka kõikide selles postituses olevate soovituste – lahtiseletuste järgimine aga on veel abivõtteid. Põhiline on, et teaksid – kõik on võimalik!
Saad siis teadvustada, mida tajud ja kellele need tajutud energiad kuuluvad. Kas Sinule või on need pärit ühisväljast ning sel juhul need enda energiaväljast minema saata. Otsustad neid enda omaks mitte pidada ja tõstad end Sulle sobivale sageduse tasandile. Näiteks rahu ja tasakaalu või õnne ja rõõmu sageduse tasandile ja oled seal, oma otsusega, püsivalt.
Vanade aegade mustrid ja mudelid kehtivad praegustes energiates vaid sel juhul, kui sa selliselt otsustad. Kui otsustad, et need on Sinule tühised ja mitte toimivad, siis nii ongi. Sina oled Looja igas oma elu hetkes ja seigas! Sina lood enda elu ja asjaolusid selles!
Pikemalt sellest teemast räägin, õpetan, seletan lahti just oma nii Reiki, kui Valgustervenduse kursustel. Reiki kursust nimetangi juba Reiki Valgusteadlikkuse kursuseks, sest olen häälestused sidunud, mitte vaid Reriki kanaliks olemiseks, vaid ka osaleja valgusteadlikkuse avamisega ja ühenduse loomisega otse kanaliks olemiseks Looja Läteesse ehk Universumi Algsesse Valgusesse.
Valgusteadlikkuse kursuse idee oli minu mõtetes juba ammu aga teoks sai see 2020 aastal, kui Valguse energiatele juurdepääs ergastati kõikide jaoks. Just ergastati, sest juurdepääs oli kõikidel aga igaüks polnud veel selleks valmis. Nüüd see tõke eemaldati ja valmis olemist enam polnud vaja, vaid võimaldati Valgustöötajatel hakata aitama inimestes see teadlikkus ergastada.
Ka Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid saadeti läbi minu teostuse Sinu jaoks just sellel eesmärgil, et aidata Sul ergastuda iseenda Valgusteadlikusesse ja olemaks otse kanaliks Universumi Algsesse Valgusesse. Kaardid on selle paari kuu kogemuste põhjal, mil olen neid saanud oma töös kasutada seansile tulijate abistamiseks, tõeliselt imelised teejuhid ja teadvuse avardajad.
Soovin Sulle imelist teelkulgemist iseenda valgusteadlikusesse ja teadvuse avardamises
Valgust ja Armastust
Marge