Üle hulga aja tegin Valguseteadlikkuse inspiratsioonikaartidele lahtiseletuse
Tänaste kaartide sõnum Sulle on, et oleksid täie kindla teadmise juures oma päeva aga ka kogu elu täiuslikkuses. Oled väärt vaid imelist, toredat, meeldivat ja edu kõiges oma ettevõtmistes aga ka igas väiksemaski tegemises. Kinnita juba hommikul ärgates, et elad rõõmu, õnne ja edu teadlikkuses. Just see on Sinu reaalsus!
Teine, toetav kaart edastab Sulle sõnumi, et edus kulgemiseks jälgi enda mõtteid, sest need loovad seda, mis Su elus toimub. Kaart kinnitab Sulle, et oled kõiges väärt edu ja juhib tähelepanu sellele, et mõistaksid enda mõtete jõudu ning loomepotensiaali. Sa oled Universumi miniatuurne kujund maises plaanis ja lood samamoodi nagu Universum. Seega on Sulle kõik võimalik. Samas iga Sinu soov, tahe ja asjad, millest mõtled saavad täituma. Ole jälgimises ja ela hetkes, sest nii saad aru enda mõtete pärinevusest, kas need on südamest või egoteadvusest.
Kolmas kaart see on sõnumiga, mis aitab eelmiste kaartide sõnumil teostuda. Kõike eelnevat saad enda elus kogeda, kui lased lahti minevikust pärinevad ankrud ja pommid, teadlikult vabastades end asjadest, mis möödas ning lubades uutel tuultel, uutel kogemustel enda ellu tulla. Teadvustad, et väärid ainult parimat ja aina rohkemalt vaid hingesügavuses soovitut ning igatsetut. Iga kord, kui kerkib pinnale mõni vana asi, saad endale öelda: “ see on möödas” ja lasta sel minna, tehes nii ruumi uuele. Vaatad seda vana asja, võtad sellest kogetud teabe, ja tänad saadud kogemuse eest. Öeldes, et oled piisavalt seda juba kogenud, saada ta endast eemale triivima, kuni ta haihtub ja tõsta end oma energiatega õnne ja rõõmu või muule sageduse tasandile.
Imelist hetkes hetke teadlikkuses ja iseenda keskmes igapäevaselt teadlikku kulgemist!
Armastusega, Marge

E-pood


siin saad kaartidega tutvuda ja tellida