Olen nüüd tükk aega lugenud Fb artikleid, kuulanud videosid, vaadanud joogatrenne. Õigemini olen seda kõike teha üritanud. Kui midagi loed või kuulad ja Sinu sisemuses heliseb loetu – kuuldu vastu, siis on see harmoonias Valgusega. Artiklite, videode, postituste eesmärk on aidata, parendada nende seisundit, kes neid loevad – vaatavad…

Anda neile turvatunnet, rahu ja harmooniat sisemusse. Eriti praegusel koroona pandeemia ajal aga muidu ka, otsib inimene tuge meediast, Fb artiklitest, jm. aga tegelikult peaksime suutma iseennast usaldada ja rahulikuks jääma.

Selleks tõsta end ja enda energiad koroona sageduselt välja, tõsta kõrgemale sagedusele. Niimoodi ei ühine Sa madalal sagedusel olevate energiatega. Kui on hirm, siis tõsta hirmu energiatest kõrgemale, tõsta end rõõmu ja rahu energia sageduse tasandile. Proovi seda ja kindlasti tajud, et see teeb Sinu enesetunde heaks.

Kutsun ka Sind üles tuginema enda sisetundele ja oma Vaimu jõule. Õpi küsima endalt ja saama vastuseid ning usaldama tajutut. Lihtsalt keskendu sisse – välja hingates oma rinnakule, kus asub Sinu süda ehk seisemise Mina asukoht. Tema teab kõigele tõest vastust ja infot just Sinu jaoks. Ürita pea hoida tühjana, ehk vaigista mõtlemine ja esita huvi pakkuva kohta küsimus või lihtsalt tunneta energiaid, olgu see inimene, kellega suhtled või loetav – kuulatav artikkel. Vastus kajastub Sinu rinnakus, sinu sisemisele Minale teadmisena või tajutuna.

Olen ise Valgusekanal, otse Kõige Algallikasse ja toetun Valguse ja Armastuse energiatele, tehes Valguse voos Reiki Valguse Armastuse teraapiaseansse, meditatsioonipraktikaid ja kanaldamisi. Nende käigus avatakse infot, antakse töövahendeid, juhendatakse abivõtteid, näidatakse energiamaailma.

Iga inimene siin maailmas on võimas Valgusolend – keha omav Looja Vaim ja põhinev Valgusele, olles ise Puhas Valgus ja seega Looja Olevus. Valgus on kõige võimsam tervendaja ja muundaja. Valgus loob, võimendab, täidab, tervendab, uuendab. Kui põhined sellele, usaldad ja usud. Usaldus ja uskumus tulevad aga Valgusega enam ja enam täitudes ning tänu sellele tõuseb ka Sinu sagedus. Ennast Valgusega täita, koondada oma energiaid kokku, tõsta enda sagedust on võimalik igapäevaselt harjutades, mediteerides, elades hetkel hetkes ja teadlikkuses toimuvast hetkes. Püsima jääda kõrgemasse sagedusse aga polegi esialgu nii lihtne, sest materjaalse maailma elu – olu energiad võivad nagu tuulehooke saavutatud seisundi justkui puult lehekese minema puhuda. Ja tulebki uuesti end korrastama hakata. Aga Sul on võimalused ja teadmised. Osates endaga tegeleda oled iseenda peremees, oma energiate omaja ja valitseja. Siis otsusta, et need on Sinu energiad, Sinu elu, Sinu vastutus otsuste ja valikute tagajärgede eest.

On aeg saada teadlikuks Iseendast, enda jõust ja väest. Enda osalusest oma elus. Vähem või üldse mitte toetuda välisele abile. Sinus on Valgus, Algallika Valgus. Sa oled Valgusolend, pärinev Kõige Algenergiatest, samade oskuste, võimete ja väega. Uute energiate allalaskumisel on seanssidel nähtavaks saanud toetus inimesele tema tuleviku Mina, tema dimensioonilise olemuse, Kõige Algallika Valguse kuldvalge Valguse kohalolekuga. Tervendustes tõstetakse Sind Puhta loova energia tasandi sagedusele korrastuma või viiakse Sinu koduplaneedile taastuma. Viimati on lisandunud Sulle, Vaimolevusele oma kehas, seansil või meditatsioonides võimalus korrastuseks peenkehadele, rakkudele, tšakratele, DNA taastamine ja Kõige Algallikas Sinu Valguskeha uueks loomiseks. See kõik on praegu inimesele kättesaadav ja võimalik. Kui vaim on valmis ja otsustanud, siis juhitakse Sind abi võimaluste juurde.

Tavapärased on ka kogemused, kus tajud vajadust välja printida järgmise päeva kliendile abistavaid materjale. Tema kohale tulles selgub, et ta oligi oma mõtetes just vajanudki ja lootnud neid saada. Samas tajud tema vaimu soovi ja valmisolekut Valguskeha uuendamiseks. Pole põhjuseta, niisama asjaolusid ja juhtumisi. Energiamaailmas on kõik info olemas ja Kõik on Võimalik. Ja elu on imeline, kui Sa vaid niimoodi otsustad!

Näidatud on Uue Inimese olemust ja väljanägemist. Tema silmadesse vaadates sisened Universumi lõpmatusse ja teadmistesse ning on võimalik näha valmis nägemiseks olevat infot. Selliselt näidati kahte teed. Üks neile, kelle olemus on otsustanud duaalsest maailmast väljuda, Valgustees tõustes otse Kõige Algallikasse Valgusele ja Armastusele põhinedes. Teise tee valijad toetusid välise energiamaailma abile, jäädes sõltuvusse energiavahetusest ja püsima osaliselt illusoorsesse maailma. Valikuks on alati kõigil õigus. Kui omal raske otsustada, palu appi Sinu enda Algolemust tulevikust või enda dimensioonilist olemust. Kolmas võimalus oli jääda duaalse maailma reaalsusesse.

Et olla teadlik enda Valgusolemusest, oma jõust ja väest, aitab Sind eelkõige keskendumine Valgusele, enese täitmine Valgusega, sageduse tõstmine, otsustamine olla Valguses, saada Valguse ja Armastuse allikaks ning liikuda Kõrgema sageduse tasandi eksistentsi Maailma. Ollagi seal püsivalt, igapäevaselt.

Veel näidati maailmade – tasandite tõusmist Kõige Algallikasse, kus need ühtsustusid üheks ühiseks jumalikuks Kuldvalgeks Kõige Algenergia Maailmaks. Sellega kaasnes võimas Valguse ja Armastuse hiilgus rahus ja õndsuses.

Olles otsustanud end Valgusega täita on lihtne meditatsioon – harjutus, mida saad teha lühemalt või pikemalt, igapäevaselt Sulle sobival ajal või käigupealt, näiteks jalutades pargis.

Hakka sisse hingama Valgust ja Armastust ning väljahingates lase lahti kõik madalasageduslik, segav, raske, vananenud, mittevajalik, vm.

Vanast vabanemine loob Sinusse tühja ruumi, kuhu Valgusel talletuda ja aitab Sind kõrgemale sagedusele püsivalt püsima jääda. Kõik vana ja raske on nagu ankrud, mis tõmbavad Su tagasi madalamasse duaalse maailma energiatesse.

Sõnastuses võid varieerida õeldes hingates sisse valgust, armastust, õnne, rõõme, rahu, tasakaalu, tervist, tervenemist, edu, küllust igal tasandil, päikest, kergust, helgust või selgust, vm.

Välja hingates lased lahti kõigest madalast, mittevajalikust, aegunust, raskest, hirmudest, kadedusest, pahatahtlikust, ebakindlusest, kõikidest duaalse maailma energiatest, valusatest emotsioonidest, vm.

Tee neist valik, või kasuta erinevate sisse – välja hingamiste juures mõne kaupa kõiki.

Hingan sisse Valgust ja Armastust, õnne, rõõmu….
Välja hingates lasen lahti kõigest madalast, mittevajalikust, pahatahtlikust….

Tee selliseid sisse – väljahingamisi, kuni tunnetad eneses harmoniseerumist ja kerguse – helguse tunnet.

Seejärel hakka sisse hingama Valgust ja Armastust ning väljahingates taotle, et nendega täituksid igaga ühekaupa tegeledes Sinu kehaosad, organid, rakud, tšakrad, meridiaanid, kõik peenkehad, kogu Sinu auraväli..

Hingan sisse Valgust ja Armastust….
Välja hingates saadan valgust ja armastust oma jalgadesse…. jne.

Kuni lõpuks tajud end võimsa, kerge Valgusepallina.

Saada see Valgusepall, kes oled Sina, Kõige Algallikasse uuenema ja tervenema. Usalda, et Sul on turvaline jätta ta sinna. Ta tuleb ise, kui kõik on toimunud Sinu olemusse tagasi, täites Su füüsilise keha ka füüsilise maailama tasandil Valgusega. Kui on ajaliselt võimalik ja soov võid samal ajal, kui Su Valgusekeha on Kõige Algallikas uuenemas, mediteerida ning tunnetada toimuvat.

Oled Armastuses ja Valguses. Oled hoitud ja kaitstud. Tea, usu ja usalda. Oled õnnistatud ja õndsuses.
Oled Kõige Algallika Valguse peopesas nagu linnuke soojas ja pehmuses.

Armastusega,
Marge