Olin kutsutud 24.juulil Võrumaale kohta Päikeseranna Suve aroominaudingu päevadele pidama loengut valguse ja armastuse energiaga enda tervendamisest ja läbi viima südame avamise meditatsiooni.
Seekord oli juba viiendat korda, mil Suve aroominaudingu päevi läbi viidi, et aroomide nautlejad saaksid olla harmoonia loojad eeterlike õlide abil ja lubada avarduda oma südamel valguse ja armastuse energiatesse ning tervenemisele.
Hakates rääkima Valgusega tervendamisest, tuleb Sul esmalt meenutada ja teadvustada, et kõik meie ümber on energia, ja kes oled Sina tegelikult. Energia on valgus. Kõik koosneb energiast ehk valgusest. Ka Sina oled valgus – koosned valgusest, sisaldad valgust, lood ja kiirgad valgust. Inimene on võimas valguseolend, Kõige Algallika Puhas Valgus. Loomine toimub valgusega, ehk valguseenergiaga. Valgus on kõige võimsam tervendaja ja muundaja, sest ta pärineb Kõiksusest, Looja enda olemusest. Sina oled peegeldus. Oled mikrokosmos makrokosmoses. Väike kujund suurest plaanist. Ja Sul on samad valguse omadused, sest oled Looja Vaim oma kehas. Kõiksusest Suure Vaimu peegeldus planeedil Maa. Sa oled Armastuse kehastus.

Sinu keha ei oma Sind, vaid vaimolevus, kes maailma sünni hetkel hingestatakse omab keha nagu kesta. Vaim kehas on teadlik olevus ja teadlikkuses. Sinu käed, kogu keha kiirgab ja eraldab valgust. Sul on vaid vaja õppida juhtima valgust suunama vajalikesse kohtadesse, asjaoludesse, et luua muutusi maailmas ja iseendas, neid tervendada. Ja just läbi Sinu avanenud südame tasandi eraldad Sa ümbritsevasse maailma tervendavat armastuse valgust. Kuna hinge asupaik on süda, siis loomine toimub südamest vaimu teadlikkusega, aidates Sinu kätest ja meeltest juhtida ning suunata Valgust just sinna, kuhu seda vaja.
Valgustervendusel toimub nii füüsilisest, kui energeetilistest kehadest negatiivse energia, blokeeringute, struktueerunud energiamustrite ja kõige mittevajaliku valgusega täitmine ja transformeerimine. Selle tulemusel saab energia kehades, organites, tsakrates ja meridiaanides vabalt voolama hakata ning tervenema.
Olles algloomise energia, omab Valgus teadvust ja saab ise liikuda olukordadesse, minevikueludesse, tulevikumustritesse, alateadvusesse, energiavälja salvestistesse, et seal muundada ja tervendada vajalikku. Valguseenergiaga igapäevaselt töötades, aitad oma kehal puhastuda, korrastuda, tasakaalustuda ning häälestuda kõrgema sageduse energiates vibreerima.
Tasapisi Sinu kehad hakkavad pidevalt olemagi Sulle vajalikus sageduses, sest muutunud on Sinu sisemine häälestus ja energiavibratsioonid.
Vanast vabanedes, annad valgusele võimaluse endasse talletuda, mille läbi ka Sinu sagedus tõuseb ning Sa muutud nii vertikaalselt, kui horisaontaalselt valgust kiirgavaks olendiks, saad kontakti oma kõrgema mina ehk hingega ja selgineb Sinu tõeline olemus ning eluülesanne siin maakeral kehastumises.
Praktiseerides valgusega õpid olema puhas valguse kanal, tajuma end looja olevusena, töötama valgusega, teadvustama oma isiklikku väge ja jõudu, taastama oma sisemine potensiaal valgusolendina, elama hetkes ja tänulikkuses, rõõmu ja õnnetundes, usaldama, jaatama, vabastama vana ning aktiveerid enda südame ja tsakrad kõiksuse armastuse valgusele.
Kuna Universumi kord on, et millele keskendud see tuleb Sinu juurde ja mida oma sõnadega kinnitad, seda saad, siis idee ongi öelda igaühele midagi armastavat, ilusat, meeldivat, toredat, head, positiivset nii headuse, kui positiivse energia kasvuks kogu maailmas aga ka isiklikul tasandil!
Samas Sa võid ka lihtsalt taotleda, et saadad valgust ja armastust, sest selline taotlus on kõrgem valgusemuster, mis muudab tervendatava isiku või olukorra sagedust ning tõstab tema energiataset, et tervendav valgus saaks sinna voolama hakata.
Sinu loomejõud on armastus ja valgus ning kui keegi ütleb Sulle või suhtub Sinusse halvasti ja negatiivselt, siis vasta sellele inimesele armastust ja valgust soovides, sest selline valgusemuster blokeerib kõik negatiivse ja halva!
Harjuta end igal hommikul ümbritsema valgusega ja saatma valgust enda ette kogu päevaks sillutades niimoodi teed heaoluks, kordaminekuteks ning turvatundeks.
Mis aitavad aga olla enamas Valgusteadlikkuses? Selleks on enda elustiili muutmine teadlikkusse ehk siin ja praegu elamise vormi, enda energiavibratsioonide puhastamine ja läbi selle sageduse ehk teadlikkuse tõstmine uuenenud reaalusesse.
Siin ja praegu, ehk kohalolus olla aitavad rahulolematuse vabastamine ja igapäevane sageduse tõstamine. Sagedust aitavad tõsta vibratsioonide peenendamine, mida loovad toit, keskkond – koht, kus elad või töötad, loodus, inimesed, kellega suhtled, koos elad ja töötad, töö, mida teed, hobid, raamatud, liikumine. Enda reageeringute ja suhtumiste jälgimine ning analüüsimine, tühistamine ning igahetkeline neutraalsuses olemine ehk ei anna hinnanguid, ei ühine mitte millegiga, vaid oled kõrvaltvaatleja.
Sinu vibratsioone tõstavad Sinu valikud ja otsused, eelistused ja kõik ümbritsev.
Need kõik loovad Sinu keha vibratsioonide tasandi õhuliseks, hõredaks, tõstavad neis valgusenivood või vastupidi tõmbavad Sind energiates alla.
Siin ja praegu ehk hetkes ehk kohalolus olemine tähendab seda, et ei lähe kaasa mitte millegiga Sinust väljapoolt, vaid tunnetad ja tajud enne, kui otsustad reageerida. Võid kasutada sellist meetodit, et loed mõttes kümneni ja siis tunnetad, et kas ongi üldse vaja reageerida või hinnangut anda. Iga reageeringu ja hinangu andmisega kaotad enda energiat ja lased end sageduses alla tõmmata.
Sageduse tõustes aga suudad muuta enda elu reaalsust ja olla heaolus, külluses igal tasandil, usus ja usalduses ehk teadlikkuses ja hetkes.
See omakorda võimaldab hakata aduma iseenda armastamist ja olla suutlikuses saatma minema kõik seda segav nagu hologrammid.
Annangi Sulle paar harjutust, mida saad oma igapäeva elus katsetada ja vahest ka iga hetkelistesse momentidesse reageeringuteks juurutada.
Harjutus1
Kujutad endale ette Sulle teada oleva emotsiooni üleskerkimist või ongi Su elus see üleskerkinud ja päevakorda tulnud. Kuidas reageerid?
Otsustad, et ei ühine, vaid ütled „stopp“ – see pole minu reaalsus. Minu reaalsuses on kõik hästi, sest Mina otsustan niimoodi.
Seejärel kujustad ette, et see emotsioon on nagu ekraanil Su ees ja saadad selle hologrammina enda juurest minema, kuni näed teda kaugusesse ära hajumas, kuni kaob, kustub ekraanilt.
Nüüd tõstad end omale sobivale sageduse tasandile, nt rahu ja tasakaalu sagedusele ning kinnitad, et oled selles tasandis PÜSIVALT!
Harjutus 2
Kujuta ette, et taevast laskub valguseenergia kosena või valge pallina ja siseneb sinu pähe, tõmmates sealt endasse peas oleva mustuse, seejärel laskub õlavõõtme ja kaela piirkonda, edasi keha ülaosasse, seejärel kõhu piirkonda, sealt vaagnapiirkonda, reitesse, põlvedesse, sääremarjadesse, labajalgadesse toimides igal pool samamoodi ning lõpuks väljub Sinu varvaste kaudu maasse ja viib kogu selle mustuse, mis Sinust endasse kogus maasse, seal elutsevate madalasageduslike energiaolevuste toiduks. Sind on täitnud puhta Valguse energia ja nüüd tõmba Maa kuldsest tuumast endale uus jõud ja vägi, Maa väestav energia ning tätud ka sellega.
Harjutus 3
Sarnaselt saad kujutame ette suure valgusepalli sisse iseennast või oma maja, teist inimest, tuba, auto, vm. ning näed, kuidas sealt hakkavad väikesed halvast energiast hallinenud pallikesed maa sisse minema – neid võib olla palju. Korraks tunnetad ja mõtled uuesti selle ümber suure valgusepalli, ja nüüd võib pallikesi, mis maa sisse lähevad olla juba vähem….. Tee selliselt läbi seni, kui enam väikeseid maa sisse minevaid pallikesei ei teki! Võid näha ka, et maa sisse läheb suur pall nagu rõngana – see viitab suuremale negatiivsele energiamustrile – siis oleks vaja kontrollida vaimude olemasolu või teha olemasolul neid transormeerivaid sümboleid!
Seega, kui saadad valgust ja armastust, siis selline taotlus on kõrgem mõttevorm ehk valgusemuster, mis tervendatava isiku või olukorra sagedust muudab ja tema energiataset tõstab ning loob seeläbi võimaluse haiguse sageduse lahustumiseks ja tema energiataseme tõusuks sedavõrd, et keha saaks vastu võtta tervendavat energiat.
Mõnikord aga võid tunda hoopis vastupidi, kuigi oled enda energiatega kõrgemas sageduses, justkui oleksid välise maailma negatiivsete energiate mõjutustele all, mis teeb Su olemise ebamugavaks. Sel juhul on Sul oluline meenutada, et see pole negatiivne energia, mis Sulle ligi pääseb, vaid tegu on tasapinnaliste varjudega, mõttemustritega, mis Sinu valguse poole tõmbuvad. Et neid varje hajutada, piisab sellest, kui meenutad, kes Sa tõeliselt oled ning see kutsub Sinu sisetasandil esile võimsa valguseplahvatuse hajutades kogu Sinusse tunginud võõra energia.
Samas, kui hoiad oma energiataseme kõrge, siis tõukub negatiivne energia iseenesest Sinust alati eemale.
Seega saab väline mõjutada Sind vaid sel juhul, kui ise seda lubad läbi hirmu tekitavate varjutaoliste illusioonimustrite. Nende tulemusena langeb Sinu energaisagedus negatiivsele energiale kättesaadavale tasandile võimaldades sellel Sinusse tungida.
Tea, et Sinu valgus hajutab maailmast pimeduse ning Sinust lähtuv tervendav energia liitub selle tohutu tervendava energia reservuaariga, mis suureneb sedamööda, kuidas meie planeedile iga päevaga üha uusi ja uusi tervendava energia vooge tulvab, toetades ja liites kõiki neid, kes on juba valguseraja valinud.
Loengu lõpetuseks teostasin meditatsiooni, mida kahjuks ei saanud salvestada aga mis oli analoog Youtubes olemasoleva Südame meditatsiooniga:
Sagedused Sinu ümber muutuvad kogu aeg ja uuesti oled energiates, mis mitte ainult ei võimalda, vaid lausa ootavad Sult enda teadlikkuse tõstmist hetke ja iseenda teadlikkusse oma vaimolemusest ja valgusteadvusest, oma algsest vaimujõust ja väest, mida omasid siia maisesse maailma kehastumise hetkel. Läbi südame teadlikkuse oled igal hetkel ühenduses iseenda vaimuvalgusega ja Universumi armastuse valgusega. Selleks, et see võimalik oleks avame südame keskme esmalt maisel, seejärel Universumi algse Valguse tasandil ning aeg on käes ka Sinu tuleviku Mina südame valgusega ühildumiseks liikudes portaalis Sinu tuleviku maailma.
Soovin Sulle igasse eluhetke kogu oma südamest imelist tervendavat valgust ja armastust!
Valgusekanal/Marge Karu