Tea, et oled valguseolend. Oled vaimolend kehas, mis oled Sina. Tea, et oled kanal Algallika Valgusele. Oled eksinud ja ekselnud, et ükskord veelgi võimsamana särama ja valgust maailma edastama hakata.

Sa oled oma keskmes. Olla igal hetkel keskmes, hetkes – see on eesmärk. Üha enam ja enam saab see olema Sinu tavapärane ja igapäevane olek. Usu, usalda ja tea seda. Ja see tunne on niivõrd hea. Võimas. Samas rahulik ja õige. See tunne on teadlikkus. Teadlikkus, et kõik vajalik, parim, õige tuleb ise Sinuni just õigel ajal, õiges vormis. Usalda. Olles hetkes hetkel igal eluhetkel, lood just seda, mida lood olles hetke teadlikkuses. Usaldades teadlikku hetke, usalda Sinuni jõudvat. Ela enda elu. Enda isiklikus kehas. Austa, hooli, armasta oma keha ja seda Maailma. Armasta keha, mis oled Sina – Looja Vaimuga koosluses.

Armastus on Valgus. Valgus on Kõik. Ja kõik on võimalik Sinu elus. Selles teadlikkuses, mis oled Sina. Jaata seda keha ja Looja Vaimu kooslust. Jaata elu ja ümbritsevat maailma. Saada neile Armastuse Valgust. See on häälestus uuele Valgusele Maailmas. Häälesta end ja oma elu Valgusele, ühe enam ja enam. Sest Maailm oled Sina. Maailm olen Mina. Vaata enda sisemusse ja näe seal elu Valgust. See Valgus valgub Maailma ja hakkab looma. Loob maailma valgeks, helgeks, kergeks, armastust kiirgavaks.

Ja maailm hakkab Armastuse Valguses hiilgama. Valgus vallutab maailma. Teeb terviklikuks ja täisuslikuks iga raku, molekuli ja aatomi, iga pisemagi pudeme.

Tee igapäevaselt enda energiate korrastamist aga tasapisi avastad teadmise, et pole vaja kogu aeg neid teha, kui viibida püsivalt Valguses ja Armastuses. Seda aitab olemine hetkes, teadlikkuses, siin ja praegu, momendi energiates.

Tänulikkus. Naeratus. Armastus.

Armastus kõigi ja kõige vastu. Mõistmine, et on nii nagu on. Mõistmine, et kõik on armastusest, ka halvana tajutav asi. See lihtsalt on. Ja Sul on võimalus sellega, kas ühineda või lihtsalt vaadelda seda eemalt. Sina otsustad. Mõistmine, et igal inimesel on õigus omale elule, omale tõele, omadele õppetundidele. Ja sekkumine ei aita. Sekkumine on võitluseenergia. Aitab armastus ning armastuse ja valguse saatmine asjaoludesse, inimestele, keskkonda. Ühinedes langed armastuse – valguse sageduselt duaalse maailma rasketesse energiatesse. Ise otsustad, milles tahad viibida. Ise lood oma Maailma ja oma Elu.

Ja ole tänulik kogemise eest, teadlikkuse eest. Ole tänulik elule, kõigi ja kõige eest. Ka teiste inimeste eest. Sest kõigil on võimalus. Ole tänulik. Tänulikkusega vaatle, tänulikkusega saada Valgust ja Armastust. Saada kuhu vaja.

Naerata. Avasta hetki, kus tuletad endale meelde – naerata. Mis iganes pole – naerata. Kellega iganes kohtud – naerata. Naeratus on rõõmu ja armastuse edastamine. Lood seda ja inimene ning Maailm näeb seda. Tunneb seda. Ja Sa ise tunned seda. Tunned kasvavat Armastust. Ja maailm naeratab.