Kuidas ümbritseva maailma energiaid tajuda ja taluda selliselt, et need sind negatiivselt/halvasti ei mõjutaks?

Üks abistav meetod on just see, et kasvõi tahtega tõstad enda sagedust, ehk siis seesama alguse harjutus, mida hommikul, enne seansi tegemist, õhtul enne magamaminekut või iga halva enesetunde korral saad läbi teha.

Tõstad end sagedusel just sellisele sageduse tasandile, kuhu tahad – rahu ja tasakaalu, õnne ja rõõmu, algolemuse, vm sageduse tasandile ning seda püsivaks ajaks.

Teiseks harjutada neutraalsust ja mitte ühinemist välisest tulevaga.

Teades, et kõik meie elus, meie ümber on illusoon, kõik on lihtsalt üks suur illusoorne mäng. Selliselt saadki öeldagi endale, et kõik on lihtsalt üks suur mäng ja mina otsustan sellega mänguga mitte kaasa minna, mitte ühineda. Minu elu reaaluses on kõik hästi.

Kolmandaks, teadvustada, et mis siis saab Sind kahjustada kuskile mineku korral, eesseisva sündmuse või esinema mineku puhul? Tegelikult ju mitte midagi. Kõik on ju väga hästi.

Need on alateadlikud reaktsioonid mingitele vanadele programmidele, mustritele, mis Su sees on ja mida Sa pole lahti lasknud, ehk siis ka abivõte on see, et need vanad mustprogrammid ära tunda ja siis neid endast vabastada, muuta ära nad puhtaks rõõmuks ja julguseks.

Ja seda isegi siis, kui ei tea, mis täpselt need on aga kui tead, siis on muidugi veel parem – saad kohe üles kirjutada, sõnastada ümber ning minnagi kolba taha mustrite ruumi ja siis muuta, tühistada ka seal ära.

Järgmine variant on liikuda alateadvusesse ja vaadata selle hirmuga seonduvat Sinu alateadvuses. Näiteks hirmu puhul kuhugi minna, ühined seal olles ühisvälja energiatega ja hakkad seda tunnetama, tajuma ning lähed ärevusse, paanikasse.

Nende asjadega seotult liigud alateadvusesse ja vaatad, kustkohast nad pärinevad? Mille või kellega nad seotud on? Kas on lapsepõlvest mingeid mustreid või kuskilt mujalt niimoodi jäänud Sind mõjutama. Alateadvuses samamoodi saad muuta, tühistada, ümber kirjutada, vajadusel tervendada ning lõpuks valgusega täita.

Saab tõmmata alla Kõiksusest, Algallikast julguse energia, sajaprotsendist ja puhtal kujul.

Rõõmu ja õnne ja muid vajaminevaid energiaid alla tõmmata puhtal kujul sajaprotsendiliselt. Ja kui iga päev niimoodi teha, et tõsta enda sagedust rõõmu, rahu, tasakaalu sagedusele, ning tõmbate alla omale elujõuenergiat, julguse ja teadlikkuse, tänulikkuse energiad, siis lõpuks hakkadki sellega rohkemalt igahetkeliselt täitunud olema. See hakkab olema Sinu loomulik energeetiline olek..

Kui oled tõusnud juba sageduse tasandis, siis hakkad igal pool käima lihtsalt niisama kergelt läbi hõljudes, ka kaubanduskeskuses. Ja siis sa võid näha asju, aga Sa ühine sellega. Hakkad vibreerima iseenda valgusteadlikkuses. Sinu isiklikud energiad on ümbritsevale suletud. Viimast saad ka tahtlikult taotleda ja sulgeda.

Esialgu tulebki natukene harjutada ja praktiseerida. Ennast jälgida, analüüsida ja siis teadlikult suunata enda reageeringuid just sellele, et ma ei ühine ega reageeri. Ma näen seda, aga see pole minu kogemus.

See ongi üheks väljakutseks olla kohalolus, olla hetkes, hetke teadlikkuses, teades, et seda sinu elus ju tegelikult ei ole. Et see ongi illusioon. Et Sinu hetke teadlikkus Sinu hetke elus on ju kõik super hästi. Seda ei ole.

Näiteks, kui registreerud kursusele aga kursuse läbiviija ja seega ka kursus ise, mis tema poolt häälestatud, on madalama sageduse tasandi teadlikkuse maailmas vibreerivad, siis võib juhtuda nii, et need tõmbavad Sind energiates alla ja Sa hakkad ühisvälja, ümbritseva maailma energiaid tajuma. Olles tõusnud juba kõrgemale võivad madalamad energiad olla Sinu jaoks rasked, lõhkuvad ja ärevaks tegevad. Võid tajuda nagu oleks Sind kotti tõmmatud või oled, kui udus – mõte ei liigu ja vaimne nägemine hägune.

Sellisel korral oled, kui ankrutega 3D maailmas kinni ja Sul tuleb otsustada, kuhu maailma kuuluda soovid ning hakata sellega toimetama, et end uuesti sageduse tasandis üles kergitada.

Abistavad praktikad, meditatsioonid, igapäevane mitmetasandiline töö iseendaga – isenda jälgimine, analüüsimine, teadvustamine, mis on mis ja see, et sinu elus neid asju tegelikult pole. Valikute otsuste tegemine, et sinu elus on kõik imeline ja super ning, et väärid vaid parimat.

Ja juba hommikul ärgates enda häälestamine tänulikkusele õnnele, rõõmule, õnnestumiste, edule, kõigele positiivsele, heaolu andvale ja kõikvõimalikkusele.

Kõik selline kerge, helge energates tõstab Sinu sageduse tasandit, aitavab Sinu vibraktsioonidel tõusta,

Vibratsioone aitavad samamoodi tõsta mõtlemine, liikumine, hingamine, toitumine. Viimased ongi seotud kõik mõtetega ehk siis emotsioonidega, ehk siis ka närvisüsteemi tasakaalus olemisega. Looduses viibimine, organismi puhastamine parasiitidest, viirustest ja bakteritest. maksa puhastamine, jne. Inimene saab olla terviklik ja täiuslik kolme tasandi – keha, hinge ja vaimu tasandi harmoonias ja kooskõlas olekul.

Mõtete alla käivad kõik asjad. See, kuidas millessegi suhtud. Kas annad hinnanguid, kas sa kritiseerid, kas sul on hirm? Kas sul on vastumeelsus, kas sul on mingi asja suhtes leppimatus ja pettumus. Need on kõik võitluse energiad ja need võitlusenergiad tõmbavad sind sageduse tasandis alla, madalavad vibratsioone.

Vibratsioone tõstab kõik, mis, kas sinu auravälja puhastavad ilus muusika, kellade helid, vastav kirjandusteemad, kursused, jooga, tantsimine, küünlad, õlid, kristallid, kaardid ja kõik, mida praegusel ajal pakutakse ümberringi teraapiate, kursuste, praktikaõhtute näol.

Sinu vaimu juhitakse sellistesse kohtadesse, mis aitavad Sind tõsta, Sind toetada ja Sul teadlikkuses kasvada.

Kui Sa lähed kuhugi või oled isegi kodus ja tajud ümbritseva maailma raskust, madalust või neid mõtteid ja energiaid mis tulevad sealt läbi, siis tuleb Sul enda sisemusse minna ja küsida, mida ma sisaldanud, mis ei lase mul olla kõrgemal vibreerida või kuidas ma saan ennast aidata, et oleksin, püsivalt kõrgemal.

Mida saaks veel endast vabastada või muuta, et ma tõesti suudaksin kõrgemate energiatega ühinenult olla ja et see olekski minu loomulik olemine.

Võid madalamaga ühte hoidvaid ankruid vabastada aga võid oma tahtega tõsta ennast nagu esimeselt korruselt üheksandale. Võid kujutate ette, et Sa liftiga sõidad esimeselt kursuselt üheksandale, ükskõik kuidasmoodi. Samas Sa ei saa jääda sinna püsivalt. kui Sul on veel vabastamata ankruid, ära kogemata emotsioone, ehk aktiivseid teemasid.

Aktiivseid teemasid võivad luua kasvõi meedia, televiisor, arvuti, facebooki postitused. Loeme, filtrit vahel ei tee, ühineme ning langeme sageduse tasandis allapoole, madalamale.

Kuna maailm meie ümber on sageduse tõustes hõrenenum, siis nendest maailmadest tulevad läbi igasugused olendid – kes uudistama, kes energiaid võtma, kes niisama võimutsema. Neile olenditele saab saata sagedust muutvat energialööki, kas valguse, päikese, tuuma, elektri või muu näol. Lõpuks Valgusetoru vaakumina pühastab kõik nö korjused ära. Veel saad portaaliauke kontrollida ja need ka valge valguse tsementi täis lasta ja kuldse plaastri peale panna. Vajalik igapäevane töö ja jälgimises olemine. Neist aitab eemal olla teadlikkuses olemine hetkest ja kõige vana ja madala järjepidev vabastamine ning sageduses tõstmine. Mitte millegi madalaga ühinemine mitte ühegi teema kaudu.

Teraapias lapsepõlvest pärit mingitest haiget saamistest – ahistamistest kes peksa saanud, kes on mõnitada või muud ärakasutamist, on see jätnud Sinusse jälje emotsioonina ja igal hetkel võib see välja uuesti tulla, kui laskud minevikku või kannad kaasas saadud kogemust ja Universum näeb seda peegeldusena ning annab ka hetke elus samalaadset kogemist veel juurde. Mis on möödas seda enam pole. Sealt saad võtta kogemused ja teadvustada, et oled nüüd seda piisavalt kogenud ja valid hetke elus olla heaolus, õnnes, rõõmus, rahus ja tasakaalus ning tõstad end iseenda elu ajajoonele.

Millele Sa pole otsa vaatanud ja pole saanud neid vabastada, siis läbi selle on võimalik jälle mõjutada.

Kõik paseerub iseeenda armastamise kogemuslikul õppetunnil. Saad igal meeldetuleval hetkel endale öelda, niisama või peeglist omale silma vaadataes, kui väga Sa ennest armastad ja et oled väärt vaid parimat.

Endaga töö, pidev igapäevane järjepidev töö ja emotsioonide vabastamine, enda sisemusse vaatamine, ümber muutmine ja nende informatsioonide mis meie alateadvuses on ja mustrite – programmide, mida me oleme salvestanud endasse ümber kirjutamine, ehk siis teadlik töö igal tasandil iseendaga.

Pidev enda hetke teadlikkusesse toomine ja selleks ongi käsklused – tagasi keskmesse tagasi hetke, hetke teadlikkusesse. Sa tood ennast tagasi, hetkeliselt, käsklusega, otsusega.

Teed endale Valguses plahvatuse. Valguse plahvatus minule, valguse plahvatus minu koju – aitavad Sul samamoodi puhastuda ja sageduses tõusta, energia vibratsioonidel peenenduda ja olla siis kaitstud ühisvälja eest. Järgmine asi, mis on muidugi võib ka teadlikult teha endale kaitseid ümber.

Hõbedane geel mull, valguse mull, mis tiirleb, pöörleb tuukriskafander kindad käes. Siis võib panna plastkihi enda ümber, helesinise valgusekookoni, teha ennast nähtamatuks, läbipaistvaks,

Jõuame uuesti selleni, et valik kaitseks on tõsta enda sagedust. Kui sa tõstad enda sagedust justkui üheksandale korrusele, siis esimese korrusel olev olend, ta kuidagi võib Sind näha aga ta ei saa ühtida Sinu energiatega. Niisamuti on vastupidi Sinuga.

Nii et me jõuame ringiga tagasi selleni, millest me alustasime, sageduse tõstmine, energiate korrastamine, aitab Sul olla igapäevaliselt kohalolus, neutraalsuses, teadlikkuses ja vähem ühineda ümbritseva maailma asjaoludega.

Aga jah, siin võite ju küsida, et kuidasmoodi näiteks kui ma lähen kontserdile ja kuidas ma saan ennast kaitsta. Ikkagi mõelda, et Sa oled täiesti nähtamatu läbipaistev, tõstes enda sagedustest ning otsustad, et sulged isenda energiad väljastpoolt tulevate energiate suhtes ja lood endale vastassageduskaitse.

See annab selle, et Sul on kõikide kontserdisaalis viibivate inimeste energiatesageduste suhtes vastassageduskaitse, ehk siis, kui kuskilt poolt mingisugused energiat sinu poole liiguvadki siis kõik need lükatakse sinust eemale.

Energiatest vibreeriv ja teadlikkuses olemine, et ükskõik, missugune emotsioon või tunnetus sul ei tuleks, siis ütled, et aga stop, mina pole seda valinud. Ma olen hetke teadlikkuses, ma olen heaolus, terviklikkusest ja väljastpoolt tulev on illusioon, manipulatsioon minuga. Saadad selle minema, tõstavad ennast välja sellest, tõstad kõrgemale sageduse tasandile.

Kui sa tajud mingisugust energeetilist lööki enda poole saadetavat teiste inimeste mõtete poolt, siis ütled sellele, aga nüüd oleme tasa. Sest me ei tea kunagi, mis oli selle põhjustaja. Sellele on analoog meetod Hooponopoono.

Olukorrad, inimesed olukordadega ja ütlemistega jõuavad Sinuni, sest oled nagu peegeldus. Kui Sa ise ei sisaldaks mingisuguseid emotsioone, energiat, siis inimene ei pöörduks Sinu poole mingi negatiivse käitumise või sõnageda.

Tegelikult teeb ta seda, sest ta vabastab endast need madalad, rasked valusad energiad. Miks ta valib sind poksikotiks, keda tampida, on see, et Sinus on lihtsalt võib-olla mingisugune emotsioon vabastamata, näiteks alaväärsus või väärt mitte olemise, enda mitte armastamine, mis on praktiliselt tegelikult kõikides inimestes aktiivne. Piisab sellest, kui sinus on enda mitte armastamise emotsioon aktiivne, kui inimene tuleb ja lihtsalt tühjendab enda negatiivsuse Sinusse. Seejärel lahkub, omal hea tuju aga sina tunned ennast halvasti ja mõtled, et miks ta selliselt käitus, Sellepärast käituski, et Sa võimaldasid temal puhastuda läbi selle, et Sinus oli veel mingi vabastamata emotsioonienergia, mis tõmbas ta katalüsaatorina ligi.

Mida rohkemas positiivsuses, heaolus, neutraalsuses, iseenda imelise olemuse teadlikkuses ja iseenda armastamises särad, seda vähem haakud Sa välisest maailmast tulevate madalate energiate, reaktsioonide ja inimestega. Sa lihtsalt ei taju neid ja elad iseenda heaolus olevas elureaalsuses.

Valgust ja armastust

Marge/Valgusekanal