See meditatsioon aitab Sind avarduda ja võimenduda uude energia sageduse tasandisse. Kõrgema sageduse energiate aktiveerumisel on igal inimesel võimalik, kui see on tema hinge otsus, üle minna Uude Maailma ehk liikuda või hakata liikuma 3D maailmast 5D maailma.
Meditatsioon aitab erinevatel tasanditel ja kehades puhastuda kõigest vanast, raskest, madalast, mittevajalikest energiamustritest, mis ei lase Sul Uue Maailma energiatesse ühilduda ning hakata looma omale sellist tuleviku elu nagu oled soovinud, oodanud ja igatsenud oma hinge sügavustest.
Kasvatad oma üsast endale uue elujõu energia reservuaari membraani, puhastades eelnevalt olemasoleva sinna kogunenud raskustest, et uue sageduse kõrgsageduslik valgus saaks asemele voolata.
Unistame suurelt ja lendame kõrgelt, et liikuda teadlikkuse esimeselt korruselt katusele ehk hakkame nägema elu ja maailma suures plaanis.
Võid koostada omale enne meditatsiooni kuulamist nimekirja asjaoludest ja emotsioonidest, millest tahad vabaneda ja teise nimekiri nendest, mida soovid enda ellu, et meditatsioonis oleks lihtsam kaasa teha.

Kui märgid kanali leheküljel TELLI , siis saad teavituse igal korral, kui uus meditatsioon või praktiline harjutus on üles laetud.
Pane ka LIKE, et meditatsioonid jõuaksid youtubes rohkemate inimesteni!
_____
Lisainfo, mõtteterad, meditatsioonid ja kanaldused leiab siit:
Infot praktikapäevade ja muu osas vaata siit:
Olen südamest tänulik, kui saad toetada meditatsiooni loomise, koostamise, lindistamise tööd tasakaalupanusega 11 EUR 21 EUR või 33 EUR .
Ülekande saad teostada Aesar OÜ, SEB, EE641010220044417018.
Ma armastan Sind
Ma õnnistan Sind
Ma tänan Sind
Marge