Hei armas
eile esitati mulle küsimus “Miks Sinu loodud kaartidel on selline nimetus nagu Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid?” – sellest ei pruugita aru saada ja ehk peab nende kasutamiseks olema ainult “vaimsed” inimesed.
✨ Kuna olen omamoodi Valguse kanaliks, siis edastati läbi minu idee ja info inspiratsioonikaartidest, mis aitaksid:
– Sul igapäevaselt ennast hoida, taastada
– luua iseenda teadlikkuse seisundit, usaldamaks iseenda jõudu, väge ja intuitsiooni ning mitte laskma end mõjutada manipulatiivsetel hirmutamistel välisest maailmas
– jääda iseendaks
– Usaldama ja uskuma iseenda sisetunnet
– Teadma, et oled väärtuslik, armastatud ja õppima ka ise ennast armastama ning lubama endale heaolu, armastust, küllust, rõõme, õnne, edu ja terve olemist

✨ Kaardid ei nõua, et tegeled “mingite vaimsete asjadega” vaid need on igale inimesele tõhusateks abilisteks iseendaga ühenduses olemiseks, iseendas tasakaalustumiseks, harmoniseerumiseks, loomaks endas rahu ja tasakaalu seisundit , igapäevaselt, ja olema teadlikkuses, samas ka neutraaluses ning kohalolus igast hetkest, ms sinu elus toimuvad. Siis ei lase Sa end mõjutada, ühiskonna, ühisvälja hirmutamistel või muudel progrmmidel, eeldustel – mis või kes sa peaksid olema, mida peaksid tegema, vaid oled sõna otseses mõttes Sina Ise ehk Iseenda Valgusteadlikkuses.
Leidsin aasta tagasi kanaldatud teksti, mis sellest arusaamiseks hästi sobib:
Sa oled valgusolend
Me kõik oleme, ühtemoodi valgust helendavad ja armastust kiirgavad. Pole halvemat ega paremat, võimekamat ega vähem võimekamat. Keegi on lihtsalt rohkemalt avanenud, enda Valgust aktiveerinud. Keegi jälle pole selleks valmis ja on vähem huvitunum…..Sul on selleks õigus, sest inimesena on Sul vaba tahe. Sul on Loojana on vaba tahe, püha õigus otsustada, kes Sa oled, millega tegeled, kuhu kuulud. Kõik oleneb ka teadlikkusest ja suutlikkusest viibida igal hetkel hetkes.Ja seda saad endas arendada. Meil kõigil on võimalus Valgusolenditena, Looja Vaimuna, otsustada, mida me loome, mida me kogeme, kes me oleme, kuhu me liigume, kellega suhtlema, mida taotleme ja mida me läbi elame. Meil on õigus otsustada, kas elame mineviku mustrites või ütleme, et see on möödas. See on läbi ja me ei pea enam selles hulpima, piinlema, kannatama, süüd tundma, lahendama mingeid asjaolusid, liikuma rännakutes neid minevikus lahendama.
Sul on võimalus tõsta end lihtsalt nendest energiatest välja. Tee kindel otsus oma meeltes ja südames, et Sa pole nõus enam neid asju kogema, see pole enam Sulle kogemiseks ning Sa elad siin ja praegu. Seda elu. Sa elad hetkel hetkes ja teadlikkuses tedliku Minana. Koondades oma tedalikkuse sellesse hetke, milles oled, oledki Sa selles hetkes, eladki hetkes. Ja see on kõige tähtsam, elada hetkes, sest hetkes lood Sa selle, mis tuleb Sinu ellu tulevikus. See, mis on järgmisel hetkel, homme, ülehomme. Samas pole vaja keskenduda ka homsele, ülehomsele, teades, et olles hetkes, saad luua vaid meeldivat ja seda, mis on hüvanguks ja heaoluks, sest hetkes olles oled oma südames ning südames olles lood vaid postitiivset. Olles positiivses, tõmbad vastavaid energiaid enda poole, positiivne Sinus ühineb positiivsega välismaailmas.
Olles nendes loodud energiates, nii ongi.Võid kulutada raha erinevate teraapiatele aga võid otsustada, et elad nüüd ja praegu. Sa oled enda olemuses. Võid otsustada, et oled Looja olevus ja elad ühte ainulaadset elu ainulaadse olevusena, just seda elu praegu.Kui Sul on olnud eelmised elud, saad otsustada, et see kõik oli ja saata see Algalllikasse lahenema Sulle parimas variandis, hüvanguks ja heaoluks.Ära muretse selle üle, mis tulemas homme, keskendu oma hingesoovidele ja vajadustele ning hoia fookus positiivsena, tänulikkuses.
Tea, et oled seda väärt. Tea, et oled väärt vaid parimat siin elus. Tea, et oled väärtuslik. Tea, et pole halvem. Igal on omad oskused, võimed, mida vajab omale abilisteks.Me oleme kõik ainulaadsed, erinevad, samas nii sarnased, ilusad Valgusolendid. Teadlikud, valgust ja armastust kiirgavad, valgusest ja armastusest koosnevad Valgusolendid.On olemas ütlus, et Sa tunned nad ära nende tegude järgi. Jah, me saamegi aru inimestest nende tegude järele, mida ta teeb, räägib, kuidas maailma suhtub, kellega suhtleb. Kui see on Sulle ok, siis olete samades sageduse vibratsioonides. Kui pole ok, siis hoia eemale energiatest, mis Sinu hingesäraga ei helise.Sul on selleks täielik õigus . Mitte sellepärast, et teine on halb, vaid tema energiad ei resoneeru Sinu energiatega. Tema on nagu on, täpselt oma võimete kohasena, oskamata teisiti, nähes maailma isikliku ainuomase pilgu läbi. Jaatad tema vaateid ja olekut aga ei ühine nendega.Iga inimene elab iseenda isiklikku ja ainulaadset elu.
Armsake, hinda seda aega, mis on Sulle antud selle elu elamiseks. Naudi aega sellel maakeral, sest siin on ainulaadne loodus, loomade lindude ja taimedega. Väärtusta inimesi enda elus, oma lähedasi ja sõpru. Ka nemad on tulnud sellesse maailma kõike nautima, samas olema Sinule kaasteelisteks.Ole Sina ise. Kui tahad muutusi maailmas, siis võitlusega Sa neid ei saavuta. Võitluse vastand on loomine Valguses Valgusega, Armastuse äratamine iseendas ja oma südames, mille läbi ärkab ümbritsev maailm ja inimesed. Unusta võitlus ja asu looma. Kujutle ja kujusta ette küllust ja heaolu igal tasandil, igas elu valdkonnas. Samas jää hetke, ole igal hetkel hetkes, omas teadlikkuses.
Sina oled Looja olemus. Sina lood oma elu ja otsustad, kas selles on reegleid, piiranguid, süsteeme, manipulatsioone.Armas Valgusolend, olgu õnnistatud Sinu teekond siin maakeral. Olgu see kerge, helge, täis rõõmu ja õnnetunnet, õnnestumisi igas hetkes igal hetkel, mida iganes sa ei tee. Kiirga armastust oma südamest, siruta tugevad juured emakesse maasse ja valgusekiired Algallika kõrgustesse kindlustamaks tasakaaluoleku Vaimuna selles maailmas. Sära oma valguses Sind ümbritsevasse ja Sinuga kaaskulgejatele. Paita maailma oma hingesoojusega. Kõike, mida sa oled ja välja kiirgad, aktiveerid tuhandekordeslt endale tagasi ning tagasijõudes võimendub see kõik Sinus ja Sa muutud iga hetkega igas hetkes veelgi teadlikumaks ja energiat valgusena hiilgavaks.
Armastuse Valgust
Marge✨