Inimene kardab surra aga ei karda elada vaevustes. Surmahirmus nõustutakse igasuguste keemiatega ja ei hoolita võimalikest kõrvaltoimetest…. See on inimese otsus, vaba tahe ja baseerub tema teadlikkusel. Hirmus elav inimene on 3 D duaalse maailma sageduse tasandis ja ta ei saagi näha teistmoodi, kui läbi hirmu prisma.
Mida kõrvaltvaataja saab teha – vaid saata sellel inimesele, tema olukorrale ja selle olukorra põhjusele valgust ja armastust, et inimese teadvus saaks hakata hoomama – nägema maailma ja oma olukorda ning selle põhjuseid rohkemas läbipaitvuses ning suuremas plaanis. On olemas ütlus, et iga inimene näeb asju oma kännu otsast aga raskes olukorras on vaja ronida puu otsa, et olla vaatleja ja teadlikkuses. Mida mina sain teha – täita ta sel korral valguseenergiaga, korrastada energiasüsteemi, rahustada tema meeli, olemust ja energiat juurde saades aidata vastu pidada tema liikumisel omade valikute teel.

Sina oled kõige tähtsam! Mida Sina tahad? Tunned ennast ohvina? Ja jällegi hirmu endast transformeerimine. Sisemise lapse aktsepteerimine ja koostöö temaga, ehk arvestamine, mida Sina kogu oma olemusega koosluses Sinu energiaolemus ja sisemine väike mina, tahad ja mis on Sulle tähtsaim.
Just hirmu endas hoidmine võib kutsuda Sinu ellu olukordi, mis on lähtuvalt Sinus olevast hirmust võimendatult hirmu juurde toodavad, ka inimesi, kes Sind oma käitumisega hirmutavad. Ilmaasjata ei ole öeldud, et hirmul on suured silmad. Me ei näe füüsiliste silmadega emotsioone aga tajume teise käitumise ja oleku järgi nende olemasolu temas ning meie energiakehad loevad teise inimese energiakehades olevat informatsiooni. Energiamaailmas omavat emotsiooni tajunult hakkab teine seda Sulle juurde võimaldama, käitudes vastavalt või öeldes midagi ning teinekord ka ise aru saamata, miks nii teeb. Mõnikord aga saab kasutada Sinu nõrkust Sinu enda kahjuks, luues sulle hirmufoobia, mis ei lase Sul elada rahulikult, hingata ja magada, kuni oled paanikas või paged meeldivast töökohast, inimese juurest või elukohast.
Lased jalga, annad vabaks aga sisemuses ussitab asi edasi. Kuida ta minuga käitus? Miks ta seda mulle tegi? Miks olen nii väärtuseta, et minuga niimoodi toimis? Kui näed ja saad aru, et inimene, kes selliselt Sinusse suhtus, et ta polegi Sulle hea ning eemaldud, siis anna vabaks ka muu – asjad, emotsioonid ning tea, et ta ei väärinudki Sind. Sa oled väärtuslik ja ilus ja imeline ning tema pole Sinu vääriline. Lahku kõigest stoilisuses ja teadlikkuses enda paremat väärt olemist. Kui Sa seda ei suuda, siis vaata endasse, millised emotsioonid on Sinusse domineerima jäänud ja panevad Su egoteadvuse täisvungis tööle luues Sulle illusoorse ettekujutluse, et oled ohver mitte võitja. Elades südamega, ehk hingeteadvusega, mitte egoteadvuse läbi, jääd alati teadlikkusesse toimuvast, üleskerkinud emotsioonidest ja mida nendega peale hakata, laskmata end kaasa tõmmata süsteemi mängu.
Kõikidel nendel näidetel on olemas ka algsed põhjused, mida on seansil võimalik vaadata, muuta, tühistada, ümber teha ning saad hakata nägema oma elu asjaolusid palju selgema pilguga, neid enam kordamata, tegema muid otsuseid, reageerima teistmoodi aga ka elama sisemise rahus ja hinges rõõmuga.
Valgust ja armastust,
Marge/Valgusekanal