VALGUSTEADLIKUSE INSPIRATSIOONIKAARDID

Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid aitavad Sul avardada iseenda Valgusteadlikkust ja õppida ennast uskuma, usaldama ning kuulama enda sisemise Mina häält ja juhatust.

VALGUSTEADLIKKUSE INSPIRATSIOONIKAARDID

Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid aitavad Sul avardada iseenda Valgusteadlikkust ja õppida ennast uskuma, usaldama ning kuulama enda sisemise Mina häält ja juhatust.

Kaardid on juba luues tõstetud Valgusesse ja õnnistatud Universumi imeliste vibratsioooidega, olles energiates helged ja kerged ning tingimusteta armastust kiirgavad.

Inspiratsioonikaardid sobivad imeliselt kõigile, ka neile, kes pole Reiki kursust läbinud. Kaardid pole loodud õppematerjalideks, vaid abiks oma igapäevaelu hetkedesse selgust tooma ja teejuhtideks otsuste ning valikute tegemisel ning saada selgust elu olukordadesse ja kinnitust sisemise tunnetuse õigsusele.

Vaata siit, kuidas kaarte valida: “Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaartide valimine

Kaardid tulid ise minu ellu, sest olin loomas Reiki Inspiratsiooni kaarte aga Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid trügisid vahele. Lihtsalt tulid ja lükkasid teiste kaartide väljatulemise edasi. Sõnumid inspiratsioonikaartidele Sinu jaoks tulid ühe õhtu jooksul ja neid on 55 ning juhatus kaartide enda omaks tegemiseks ning kaartide võtmiseks tuli samuti infona Universumist. Muidugi pole reegleid ja Sina Looja olevusena saad ise luua omale oma meelepärase kaartidega suhtlemise viisi. Usalda ennast.

Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid aitavad Sul avardada iseenda Valgusteadlikkust ja õppida ennast uskuma, usaldama ning kuulama enda sisemise Mina häält ja juhatust. Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaarte saad kasutada iga päev enda positiivseks häälestuseks, heaoluks, sisemiseks toetuseks, iseenda teadlikkuse tõstmiseks, tõdemiseks, et Universum alati toetab Sind ja oled turvaliselt hoitud, aidatud igal ajahetkel. Kui oled kaotanud elus edasiliikumise suuna, siis kaardi valimine annab Sulle tuge teha hingele vajalik otsus.

Kaartide sõnumid Sinule on väestavad ja jõustavad igas asjaolus ja olukorras ning on aegumatud aastateks! Saad kaarte kasutada nii päeva, kui nädalakaardi võtmiseks, kui ka muudeks ladumisteks

Kaarte on piiratud arv komplekte. Soovides neid omale või kinkimiseks kallitele, saad mulle saata oma soovi komplekti arvus ja selgituse, kuidas kätte saada soovid.

Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardite eest tasakaalupanus on Sulle 22€. Tellides vävemalt kolm pakki, on ühe paki maksumus 18€ ja saatmine tasuta! Ühe paki tellimuse korral lisandub postitasu 4€.

Soovides saada posti teel, siis anna teada oma nimi, telefoni number, ja kuhu – linn, smartpost, komplektide arv ning teosta palun ülekanne:

Aesar OÜ
SEB  EE641010220044417018
Selgituseks: Inspiratsioonikaardid ja (mitu) pakki
Lisa tasutavale arvele ka saatmiskulu 4€ koos selgitusega kuhu saata või kas soovid selle kättesaamisel ise tasuda.

Kirjuta mulle reikitartu@gmail.com, FB messengeri või helista +372 5040402

MARGE KARU

Olen Algallika Valguse kanal, jagaja, kanaldaja ja abistaja energiates korrastumises.

Viin hingesid üles oma algenergiatesse, koduplaneedile või Universumi Algse Valguse Lättesse, abistades Valguse sageduse tasandile tõusta, suunates ja aktiveerides Valgusega töötamise teadlikkusse.

Olen Reiki Meister õpetaja ja ka Karuna – Reiki Meister õpetaja, tegelenud Reiki ja Valgustervendusega juba 20 aastat, võimaldades huvilistel omandada Reiki Valgusteadlikkuse baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda. Teostan individuaalseid rännakuid nii seansil, kui grupimeditatsioonides ja puhastusi – korrastusi inimesele, kodule, kontorile võõrastest negatiivsetest energiatest ja olenditest.

Olles Universumi Algse Valguse avatud kanal on seansid ja meditatsioonid otseselt puhta teadvusega Valguse juhtimise all, tänu millele ei sekku minu tahe ega energiad toimuvasse. Minu juurde jõuavad kõrgemate valguse tasandi energiate ja olendite poolt saadetud abivajajad. Põhjuseta ja lahendusteta asjaolusid pole.

Viin läbi meditatsioone ja pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õpid ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama südame tasandit.

Kodulehe hooldus