45,00 

Tagastamatu registreerumistasu on 45 €, hiljem tuleb tasuda ülejäänud 124 €. 

Reiki II astme kursus täishind 169€

Kursuse täispikk kirjelduse leiate siit!

Tootekood: reiki-2 Kategooria:

Kirjeldus

Olen kogu kursuse kohandanud Uue Maailma energiatesse võimaldades osalejal initsiatsioon – häälestuse ajal saada mitte lihtsalt Reiki energia kanaliks, vaid loon ühenduse otse Algallikasse, Looja Lättesse.

Sellel astmel häälestatakse õpilane veel kõrgemale Reiki energia tasandile, kui esimesel astmel, samuti ka energeetilistele „ võtmetele „ – sümbolitele, mida kasutatakse tervendamiseks vahemaade tagant – kaugraviks, ja tervendamise võimendamiseks.

Teise astme häälestus mõjutab otseselt eeterkeha ja aitavad intensiivselt kaasa nii hingelisele kasvule, kui vaimsele arengule!
Mikao Usui – , Fire Dragoni – , ja Mercari liini sümbolid lihtsustavad tervendustööd, asendades, võimendades, kiirendades kogu protsessi, olles Reiki energia edastajale nagu inglid abilised.
Kokku saad 3 Mikao Sümbolit, 6 Fire Dragon liini ja 3 Mercari liini sümbolit !

Lisaks on selles liinis välja töötatud tervendus meetod suguvõsa liini puhastamiseks ja karma tervendamiseks Mercari sümboli abil. See meetod võimaldab parandada situatsiooni, mida rahvasuus nimetatakse ” suguvõsa needuseks“, ehk ka põlvkonniti korduvateks haigusteks või olukordadeks.

Veel õpid, kuidas saata sümboleid minevikku, olevikku ja tulevikku ja kuidas kaugtervendusi läbi viia, kuidas saab kasutada Reiki seansi ajal Reiki sümboleid, tšakrate tasakaalustamine sümbolite abil, sümbolite kasutamist erinevate elujuhtumite korral,ruumide ja energiakehade puhastmine ja korrastamine, karma tervendamine, sõltuvusest ja halbadest harjumustest vabanemist sümbolite abil, jpm.

Lisaks õpime kolmnurga tehnikat erinevate olukordade tervendus meetodit kasutades abiks Reiki sümboleid.
Läbime mitu meditatsiooni.

Kursuse päeval õpid materjale ja meetodeid, samas umbes kuu aega hilisemal praktikapäeval saad õpitut kogeda praktiliselt. Lisaks edastan igale praktikapäeval osalejale kordusena häälestus – pühitsuse.

Iga kursusel läbinu saab tunnistuse ja põhjaliku konspekti, Lisamaterjalid, Reiki sümbolite kujutistega Inspiratsioonikaardid “Kanaldatud Valguse sõnumid” ja kohapeal läbitud meditatsioonide lindistused.

Kursust viib läbi Reiki Meister Õpetaja Marge Karu.
Olen Reiki Meister 2005 aastast ja Reiki kanaliks aastast 2002.
Mercar Reiki liin on Eestis olnud tegev juba 30 aastat.
Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu