45,00 

Osalemispanus on 125 € ja lisaks tagastamatu registreerumistasu 45€

Kohtade arv piiratud – maksimaalselt kuni 20 osalejat ja registreerumistasu ülekande varakult teostamine kindlustab Sulle kindla osalemise ja koha majakeses!

Kategooria:

Kirjeldus

Oled rõõmuga ka järgmisel suvel oodatud osalema seitsmendat korda toimuvale Suve Valguse päevade üritusele!

Kutsun Sind augustikuu kesksuveküpsel looduse võluajal koos paljude Imeliste Hingedega nautima loodusjõudude toetust ja laadivat väge. Veedame koos need päevad huvitavatel vestlustel, praktikatel, meditatsioonis, naudime imelist suve valgust ja armastuse õhkkonda ning päeva lõpetame energiaid ja keha puhastava saunarituaaliga ning järgmisel päeval kogu ürituse lõõgastavas helikausside sümfoonias!
Tule looma iseeendale maisesse plaani tugevat alustala, lubama enda südame tasandil veelgi avarduda ja kogu oma olemusega enda ürgsete juurtega taasühilduda. Tule pühenda need päevad iseenda jaoks õnnistavaks avanemiseks.

Suve Valguse päevade läbiv teema on südame tasandi avamine ning valguse ja armastuse endast välja kiirgama hakkamine, saades teadlikuks endast, kui Looja Olevusest.
Avatud südame tasand aitab Sul olla igapäevaselt enda keskmes, olla õnnelik, rõõmus, tegus, tasakaalus. Olla Sina ise. Olla terve ja külluses. Sinu südames on Sinu hing, Sinu kõrgem Mina, Sinu tõeline olemus. Ühinedes oma südamega, oma tõelise olemusega, aitab see Sul üheks saada iseendaga, taastada oma jõud ja vägi, usk iseendasse, usk enda loomisjõusse ja sellesse, et Sina otsustad, Sina lood, Sina dikteerid endale kõike, mis Sinu elus toimub. Sest see on Sinu elu. Sinu ainulaadne armastuses elu.

Alustame Suve Valguse päeva üritusega 17.augustil kell 11.00 ja lõpetame järgmisel päeval, 18.08 orienteeruvalt kell 15.00
Üritus toimub ka vihmase ilmaga, aga sel juhul võib kavas toimuda muudatusi.

Kogunemine kohapeal alates kella 10.30! Kellel pole kohaletulekuks transporti, anna julgelt teada ja saame ühitada tulemisi nendega, kes autoga tulevad!
Loodan, et on ilm on suviselt soe ja kuiv ning saame enamuse planeeritust teostada roheluses, aga igaks juhuks võtke palun kaasa ilmale kohased riided.
Kohapeal on igale pleed, istumisalus, padi ja joogamatt aga võimaluse korral saad need omale kaasa võtta.
Õhtul nautida saunamõnusid heas seltskonnas toredate vestlusteemadega. Võta omale kaasa saunarätik!

Kaasa võta erisoovide korral endale meelepärast näksimist (pähkleid, puuvilju, aedvilju või muud meelepärast.
Ööbimiseks on hea, kui võtad kaasa magamiskoti – esimesel 11 registreerujal võimalus magada majades.
Toad kahekohalised ja magamine voodipesuga voodites.
Teistele telkimise võimalus – anna märku oma võimalustest – soovidest! Võta sel juhul telk ise kaasa!
Toiduvalik on kindlasti orienteeritud looduslikule ja keha puhastavale ning puhkust andvale toiduvalikule – smuutid, pudingid, mahlad, jm puu ja aedviljad. Sooja joogi tegemise võimalused on kohapeal olemas!

Küsimuste või erisoovide korral palun võta julgelt ühendust!
Oled südamest teretulnud!
Armastuse Valgust
Marge

 

Marge Karu
Jagan Sinuga teadmisi ja oskuseid energiates korrastamistest, tervendamistest ja loomisest, olles neid omandanud üle 20 aastase praktika kogemustena!
Olen Reiki Meister Õpetaja ja Karuna – Reiki Meister Õpetaja, tegelenud Reiki ja Valgustervendusega 2002 aastast, võimaldades huvilistel omandada Reiki baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda.
Töötasin välja ja koostasin materjalidena Valgustervenduse ja Valgustervenduse astraaliõppe kursused, mille läbimiseks pole vaja olla Reiki praktik, vaid Sul on võimalus häälestuda otse Algsesse Looja Lättesse, olemaks igapäevaselt Universumi Algse puhta Valguse kanaliks.
Teostan puhastusi – korrastusi inimesele, kodule, kontorile võõrastest negatiivsetest energiatest ja olenditest.
Olen Sinu jaoks olemas, kui tunnetad, et vajad abi või oled segaduses ja oma elu asjaoludega toppama jäänud aga ka niisama soovides end energiates laadida!
Viin läbi praktikaid ja meditatsioone ning viimaseid pean neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad Sul üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega. Õpid ennast igal tasandil puhastama, korrastama, täitma end valgusega ja avama südame tasandit.