45,00 

Tagastamatu registreerumistasu on 45 €, hiljem tuleb tasuda ülejäänud 143 €. 

Reiki II astme kursus täishind 188€

Kursuse täispikk kirjelduse leiate siit!

Tootekood: reiki-3 Kategooria:

Kirjeldus

Olen kogu kursuse kohandanud Uue Maailma energiatesse võimaldades osalejal initsiatsioon – häälestuse ajal saada mitte lihtsalt Reiki energia kanaliks, vaid loon ühenduse otse Algallikasse, Looja Lättesse.

Armas teeline, Reiki Meister Tervendaja kursus, ehk varasem nimetus Reiki III aste on just Sinu jaoks, kes oled hakanud tunnetama paigalseisu või energiates toppama jäämist.

Olles vaimse arengu kulgemises, on edasiliikumiseks vaja aktivatsioone, mida just selle astme häälestus sulle võimaldab – avarduda oma tajudes, sisemistes tunnetamistes, iseenda Universumiga kooskõlas tundmist, teadlikkuse muutumises maailmast Sinu ümber, end Looja Vaimuga ühendumises, Puhtas Loovas Energias loomise võimalikkuses Sinu energiamaailmas.

Saad boonusena juurde 41 Reiki sümbolit, mis lihtsustavad ja edendavad igasuguste teemade lahenemise protsesse, tervenemisi erinevatel tasanditel, loomisi ning Sinu olekut Looja olemuses ehk Valguses. Lisaks saad mitmeid uusi võimalusi ja meetodeid Reikiga töös.

See aste ei kohusta Sind hakata tervendajaks, vaid annab Sulle võimaluse kiirata endast välja just sellist Valgust, mida vajab ümbritsev maailm ja inimesed, Sinu lähedased, Sinu kodu, loomad – linnud ja olukorrad. Hakkad nägema maailma hoopis teises valguses ja mõistmises. Teadvustad, et just Valgus ja Armastus on võimsamad ravivahendid misiganes asjaoludes.

Meister Tervendaja aste on ka Meister Õpetaja astmele eelnev tasand. Ta toob Sulle selgust ja kindlustunnet edasiliikumiseks õpetaja staatusesse, samas ei kohusta selleks.Me oleme praegu erilistes energiate muutumise ja sageduse tõusmise ajaperioodis.

Kolmanda astme häälestus – initsiatsioon aitab Sul end nendes uutes energiates ja tõusnud sageduses tasakaalus hoida ning nendega harmoniseeruda.

Kursuse päeval õpid materjale ja meetodeid, samas umbes kuu aega hilisemal praktikapäeval saad õpitut kogeda praktiliselt. Lisaks edastan igale praktikapäeval osalejale kordusena häälestus – pühitsuse.

Iga kursusel läbinu saab tunnistuse ja põhjaliku konspekti, Lisamaterjalid, Reiki sümbolite kujutistega Inspiratsioonikaardid “Kanaldatud Valguse sõnumid” ja kohapeal läbitud meditatsioonide lindistused.

Kursust viib läbi Reiki Meister Õpetaja Marge Karu.
Olen Reiki Meister 2005 aastast ja Reiki kanaliks aastast 2002.
Mercar Reiki liin on Eestis olnud tegev juba 30 aastat.
Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu