Kursuse hind alates 145€

Tagastamatu registreerumistasu on 45 €, hilisemalt kohapeal lisandub ülejäänud maksumuse osa.

Kursuse täispikk kirjelduse leiate siit!

45,00 
45,00 
45,00 
45,00 
Tootekood: reiki-kursus Kategooria:

Kirjeldus

Olen kogu kursuse kohandanud Uue Maailma energiatesse võimaldades osalejal initsiatsioon – häälestuse ajal saada mitte lihtsalt Reiki energia kanaliks, vaid loon ühenduse otse Algallikasse, Looja Lättesse.

Saad uusi teadmisi, meetodeid, teadmisi võimalustest ennast ja oma elu asjaolusid heaollu ja igal tasandil küllusesse loomiseks!

Reiki on võimalus enda elu ja tervis võtta iseenda vastutusele ja toimimisele! Sõna Reiki alla on koondunud puhas Algallika Valguse jõud. Sageduse tõustes, Energiate hõrenedes on Reiki meetod võimas abiline hoidmaks Sind Valguse ja heaolu Elu teel. Häälestuse läbimist võib kujutada ette ka kui korrus kõrgemale tõusmisest oma vaimsel tasandil või kui uude valgesse ruumi üle lävepaku astumist.

Reiki, kui Universaalne Elujõuenergia on Algallika puhas valgus. Seega omab Reiki teadvust, toimides nii inimesele, kui asjaoludele just selliselt nagu kõigile parim, õige ja ajakohane, rikkumata Sinu vaba tahet ja valmisolekut. Tegeledes iga indiviidi teadvusega, aitab Reiki aktiveerida vaimsuse avardumist, samas transformeerides kõik segava vana, ja kõike seda pehmelt ja jõuetekohaselt Sinule. Tänu Reiki häälestuse läbimisele saab Sulle võimetekohaseks tava maailmas aastatega omandatav Valgusega harmoniseerimise, tasakaalustamise ja tervendamise oskus.

Kursused on individuaalsed ehk osavõtjate arvuga mitte üle nelja inimese. See annab võimaluse saada enamat tähelepanu osalejale ja seega ka enamalt Sinu energiatele vastavat päeva kulgu ning info liikumist.

Kursus toimub ühel või kahel päeval ja see oleneb osavõtjate arvust. Tavaliselt alustame 12.00 ja lõpetame 19.00 aga alustamise kellaaega võib vajadusel muuta. Lisaks toimub kursuse järgne praktika, et kursusel omandatut ka praktikas kogeda . Praktika päeva lepime kokku kohapeal kursusel osalejatega.

Kursuse päeval õpid materjale ja meetodeid, samas umbes kuu aega hilisemal praktikapäeval saad õpitut kogeda praktiliselt. Lisaks edastan igale praktikapäeval osalejale kordusena häälestus – pühitsuse.

Iga kursusel läbinu saab tunnistuse ja põhjaliku konspekti, Lisamaterjalid, Reiki sümbolite kujutistega Inspiratsioonikaardid “Kanaldatud Valguse sõnumid” ja kohapeal läbitud meditatsioonide lindistused.

Kursust viib läbi Reiki Meister Õpetaja Marge Karu.
Olen Reiki Meister 2005 aastast ja Reiki kanaliks aastast 2002.
Mercar Reiki liin on Eestis olnud tegev juba 30 aastat.
Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu