45,00 

Tagastamatu registreerumistasu on 45 €, hiljem tuleb tasuda ülejäänud 143 €. 

Karuna Reiki I & II aste 188€ astme kursus täishind 188€

Kursuse täispikk kirjelduse leiate siit!

Tootekood: reiki-karuna Kategooria:

Kirjeldus

Karuna – Reiki häälestusel saab õpilane juurde 9 uut sümbolit, millega töötamine on vajadusel koostöösse viidud Mikao Usui`le omal ajal antud kolme sümboliga ja aktiveerib abi taevastelt jõududelt – inglitelt, peainglitelt, vaimsetelt õpetajatelt!
Kellel on soov energisagedust tõsta ning häälestuda veelgi rohkematesse vaimse maailma olevustega sarnadesse energiatesse,nendega koostööle ja juhatusele, siis oled teretulnud osalema!

Karuna-Reiki sümbolid on kanaldatud mitme Reiki meistri poolt. Mediteerides nendele sai Wiljam Lee Rand ülesande töötada välja häälestuse protsessid ning nimetada uus süsteem Karuna – Reiki. See energia omab suurt konkreetsust ja toimib üheaegselt kõigile energeetilistele kehadele ümbritsedes nii tervendajat, kui tervendatavat selle asemel, et lihtsalt ainult voolata neist läbi.

Karuna – Reiki avab teid tihedamale koostööle kõikide valgustatud olevustega, nii maapealsete, kui ka vaimsetel tasanditel asuvate meistrite ja pühakutega.

Arendades kaastunnet ja halastust eneses, te ainult ei aita teisi inimesi, vaid muutute vastuvõtuvõimelisemaks valgustunud olevuste poolt saadetud Karuna suhtes, millega kiirendate ka enese paranemist ja arengut. Üldisele tervenemisele aitavad võimsalt kaasa sümbolite laulmine ja toonimine, mille käigus toimub nii imeline tervenemine, kui ka eemalduvad blokeeringud ning negatiivne energia.

Kursus toimub kahel päeval – esimesel õpime materjali ja teisel teeme kõike läbi ka praktikas. Teine kolme tunnine kursuse päev saab toimuma kokkulepitult osalejatega, 21 päeva möödudes kursuse toimumisest.

Iga kursuse läbinu saab tunnistuse ja põhjaliku konspekti, lisamaterjale ja läbitud meditatsioonide lindistused.

Kursust viib läbi Reiki ja Karuna Reiki Meister Marge Karu.
Olen Reiki Meister 2005 aastast ja Reiki kanaliks aastast 2002. Karuna Reiki Meister 2009. aastast.
Mercar Reiki liin tegutseb Eestis juba 30 aastat.

Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Cathlin Millner – Galina Molotsova – Olga Potjomkina – Marge Karu